İyi Oyun Türkçe Dublaj izle – 2018 İlk Spor Temalı Türk Filmi

09-08-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
İyi Oyun Türkçe Dublaj izle – 2018 İlk Spor Temalı Türk Filmi
1.051 defa izlendi

Ülkemizde yapılan ve insanları sporu sevdirmek için hazırlanmış olan İyi Oyun tek parça izle adlı filmin bütçesi 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yapımcılarının bir diğer açıklamasına göre İyi Oyun izle filmi sinemalar da 3.573.289 kişi tarafından izlenmiştir.

 

İyi Oyun 2018 yerli film izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Genç çocuk liseyi yeni bitirmiştir. Evin yükünü tek başına omuzlamış ve annesine yardım etmeyi çalışıyordur. Boş zamanlar da part time çalıştığı intarnet kafe de başkaları adına oyun oynuyordur. Günlerden bir gün yeni kurulan bir oyunun menajeri tarafından fark edilen çocuğun aslında tüm hikayesi burada başlamaktadır. Genç çocuk bu durumdan sonra ne yapacağını bilemez ve hiç tanımadığı bilmediği bir dünyada kendisini bulur. Artık tamamiyle yarışmada birinci olmak üzere alıştırmalar yapmaya başlamış ve oyun bir takımı oyunu olduğu için yeni takımıyla tanışmaya başlamıştır. Zaman içerisinde takım arkadaşlarıyla kaynaşan çocuk takım arkadaşları ile birlikte turnuvayı kazanabilmek için alıştırma yapmaya başlarlar. Zaman içinde çok iyi bir hale gelmek için pes etmeden gece günüz alıştırma yaparlar. Alıştırma yaparken genç çocuk bu zaman içinde başında geleceklerden habersizdir. Başına gelen olaylar sebebiyle her seferinde herkesten uzaklaşıp vazgeçmesine rağmen takım arkadaşları mutlaka bir yolunu bulur ve hiçbir zaman onu takımdan uzaklaştırmazlar. Çocuk bu durumdan sıkılır ve herkesten uzaklaşmak için karar verir. Çocuğun bu kararı en yakın süre içerisinde tüm takım tarafından duyulur. Takım çocuğu bu kararından vazgeçirebilmek için her yolu denesene bile yine de takımdan ayrılmayı kafasına koymuştur. Durumdan bir süre sonra haberdar olan annesi çocukla konuşabilmek için çocuğunun yanına gider. Çocuğuyla uzun uzun konuşur ve kendisinin nasıl daha iyi olacağını nasıl mutlu olmak istediğinin kararını vermesini söyler. Çocuk çok fazla düşünerek en sonunda takımına geri dönmeye karar verir. Takımından herkese karşı bir özür borçludur ve çocuk da bunun farkındadır. Tüm takımdan özür diler ve kaldıkları yerden devam etmek istediklerini söyler. Takım hiç zaman kaybetmeden çocuğun bu isteğini kabul eder ve çalışmaya başlarlar. Büyük güne çok az kalmıştır. takım son hazırlıklarını artık yapmaya başlamıştır. O gün gelmiştir ve herkes içinden çocuğunun takımın galip gelmesini ister. Yarışma bitmiş ve sonuca ulaşılmıştır . Çocuk ve takımı birinci olmuştur. Çocuk sevinçle annesinin yanına gider ve bu sevincini ailesiyle paylaşır. İyi Oyun full hd izle adlı filmi izledikten sonra hem kendiniz hemde çocuklarınız ile beraber spoara başlayacaksınız.

 

Ülkemizde insanların spora olan sevgisini artırmak isteyen ve ilk spor temalı film olan İyi Oyun sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Pablo Escobar’ı Sevmek adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " İyi Oyun Türkçe Dublaj izle – 2018 İlk Spor Temalı Türk Filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.