Sporbet

Jinna Karabasan 2019 sansürsüz izle gece korku filmi

15-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Jinna Karabasan 2019 sansürsüz izle gece korku filmi
705 defa izlendi

Yerli olarak ilk defa karabasan varlığının gerçekliğini anlatan bir korku filmi olan ve Cin temasını içinde bulundurmadan insanları korkutan Jinna Karabasan sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Jinna Karabasan izle adlı film sinemalar da 5.485.958 kişi tarafından izlenmiştir.

Jinna Karabasan full yerli korku filmi izle

Jinna Karabasan tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Jinna: Karabasan, esrarengiz olayların yaşandığı bir yeri araştırmaya giden bir kadının başına gelenleri konu ediyor. Rüya’nın çocukluğundan beri gazeteci olma hayali vardır. Araştırmacı yapısı ile her zaman bunu işine döküp sevdiği bir iş yapmak ister. Yıllar sonra Cenk’le tanışır ve onunla evlenir. Cenk işinde çok başarılı olan bir doktordur. Yeni evli olan çift bir birlerine çok düşkünlerdir. Ancak bir gün Rüya’nın işi gereğince bir konu araştırması gerekir. Patronu Sami esrarengiz olayların yaşandığı bir yer ile ilgili bir takım araştırmalar yapılmasını ister. Kura yapılarak bu esrarengiz olayları araştıracak olan kişiler seçilir. Kurada Rüya’nın ismide çıkar. Rüya bu tarz durumlardan korksada işi gereğince yapabileceği bir şey yoktur ve karşı gelmeden ona verilen işi kabul etmek zorunda kalır. Ancak Cenk, Rüya’nın böyle bir araştırma yapmasından çok tedirgin olur. Kapadokya’ya gitmek için yola koyulan Rüya ve Mehmet, müze olduktan sonra tuhaf olayların yaşanmasııyla birlikte tekrardan kapatılan eski ve lanetli bir akıl hastanesini araştırmakla görevlidir. Müze’ye gidip araştırmaları yapmaya başlayan ikili işine saygınlıkları yüzünden hiç durmadan çalışmaya devam eder. Sonunda sırrı çözen Rüya ve Mehmet büyük bir şaşkınlık içerisindedir. Müzeden çıkmaya karar veren ve haber edeceği konuyu bulan ikili her şeyini toplayarak yola koyulmaya karar verir. Ancak arkalarında üç ceset bırakmak zorunda kalırlar. Ancak evlerine dönselerde lanet peşlerinden gelmeyi başarmıştır. Rüya’nın ise geçmişi tekrar bu olaylar yüzünden gün yüzüne çıkar. Peki Rüya bu kabustan kurtulmayı başarabilecek midir ?

İnsanları uykusunda genelde sırt üstü yatarken yakalayan karabasının korku filmi olan Jinna Karabasan full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Cin Deresi Müsfer izle adlı filmi de sitemizden linki tıklayarak izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Jinna Karabasan 2019 sansürsüz izle gece korku filmi "
  1. Ankarali 30 Temmuz 2019, 20:30 -

    👍

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.