Sporbet

Kadavra 2019 Türkçe dublaj izle ABD otopsi yapımı filmleri

23-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kadavra 2019 Türkçe dublaj izle ABD otopsi yapımı filmleri
1.384 defa izlendi

Otopsi merkezine götürülen bir cesetin kadavraları incelendiğinde insanlardan daha farklı bir kadavraya sahip olduğu anlaşılınca bilime büyük katkılarının nasıl olduğunu konu alan Kadavra Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Kadavra izle adlı film sinemalar da 6.874.368 kişi tarafından izlenmiştir.

Kadavra tek part 1080p izle

Kadavra full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Megan Reed çok başarılı bir polis memurudur. Herkes onun işinde çok iyi olduğunu düşünsede kimse aslında onun gerçek yüzünü bilmemektedir. Megan ise bu sırrını çok güzel bir şekilde saklamaktadır. Ancak en yakın arkadaşı genç kadının bir işler karıştırdığını düşünerek onu takip eder. Gördüğü şeyler ise onu derinden sarsar. Megan bir madde bağımlısıdır. En yakın arkadaşı bu durumu fark eder etmez Megan’ın yerine geçeceğini düşünür ve memur arkadaşlarını arar. Megan’ı bu şekilde yakalayan polis arkadaşları ise büyük bir şoka uğrar. Şubenin en iyi polislerinden bir tanesinin madde bağımlısı olması herkesi şaşırtır. Ancak bazılarınıda mutlu eder. Çünkü artık Megan’ın yerine geçebileceklerdir. Ancak isteselerde Megan gibi bir polis memuru olamayacaklardır. Bu sır öğrenildikten sonra genç kadın işinden olur ve uzun bir süre depresyona girer. Tedavi görmeye karar vererek uyuşturucudan kurtulmak ister. Artık kendisine yeni bir sayfa açmak ister. Maddeyi bırakmayı başardıktan sonra tek yapması gereken şey iş bulup düzenini tekrardan oturtmaktır. Megan tedavi gördüğü hastanenin bekçisi olarak işe başlar. Bir gece beklenmedik bir şekilde hastane morguna vahşice öldürülmüş bir kadın cesedi gelir. Kadın önce tecavüze uğramış daha sonra vahşice bıçaklanmıştır. Aynı zamanda bir kaç parmağıda kesilmiştir. Megan bu durumu merak eder ve peşine düşer. Artık Megan için korku dolu anlar başlar. Kadının hikayesini ve onu kimin öldürdüğünü öğrendiğinde her şey daha beter bir hal alır. Peki Megan’ın bu vahşice olan ölümle ilgisi nedir ?

2019 yılında vizyona giren ve insanların bilime ölülerinin bile nasıl katkı sağladığını beyaz perdeye yansıtan Kadavra tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Şişman Harekat Timi izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.