Sporbet

Kadın Kokusu Tek Parça izle – 1992 Amerikan Dramatik Full Hd Filmler

17-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kadın Kokusu Tek Parça izle – 1992 Amerikan Dramatik Full Hd Filmler
676 defa izlendi

Al Paçino’nun ilk ve tek Oscar ödülünü kazandığını bir film olan ve kör bir adamı canlandırdığı Kadın Kokusu tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 19.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kadın Kokusu izle adlı film sinemalar da 51.456.890 kişi tarafından izlenerek oldukça büyük bir beğeni kazanmıştır.

 

Kadın Kokusu full tek part seyret

 

Son zamanların en ders verici filmi olan Kadın Kokusu Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Özel bir kolejde okuyan Charlie, paraya ihtiyacı olduğundan kör bir adama, bakıcılık yapmaya razı olur ama iş, umduğu kadar basit olmayacaktır. Kör bir adama bakmak onun için çok zorlu olmakla birlikte aynı zamanda derslerindede büyük zorluklar yaratacaktır. Charlie ne yapacağını bilmez bir şekilde bu adama yavaş yavaş alışmak zorunda olduğunu farkındadır. Ancak kör olan bu adam Charlie’yi hiç bir şekilde yormuyor aynı zamanda ona sanki bir arkadaşıymış gibi davranıyordur. Bu adam çok zengin ve tanınan bir adamdır. Geçirdiği bir kaza sonucunda ise görme yetisini kaybetmiştir. Görmek için bir çok ameliyata girmiş olsada bir türlü başarılı olmamıştır. Ameliyatlar onun daha çok görme kaybı yaşamasına neden olmuştur. Charlie ise yavaş yavaş bu adama alışmış kendisini bakıcıdan çok sanki bu adamın bir arkadaşı gibi hissetmeye başlar. Bir gün kör adam Frank Slade hafta sonu için önemli bir plan yapar. Ancak Bu plana New York’a yolculuk, kadınlar, iyi bir yemek, birinci sınıf şarap, tango, limuzin ve ne yazık ki, bir de 45′ lik dahildir. İşin kötüsü, bunları yaparken Charlie’ yi yanından ayırmaya da hiç niyeti yoktur. Charlie Frank Slade’nin dediği her şeyi yapmakla hükümlüdür. Ne kadar bu gece Frank’ın partisinde olmak istemese de olmak zorundadır. Charlie bu adamın her dediğini yaparken okulunuda kariyer planlarınıda unutmuş bir hale gelir. Bu hayata tutsak olduğunu hissederek kendisini içine kapatır. Ancak beklemediği bir şey öğrenir. Frank Slade tüm mal varlığını Charlie bırakmış ve onun okuması için güzel bir okul ayarlamıştır. Aslında Frank’ı, Charlie değil Frank, Charlie’yi seçmiştir. Bu sayede Charlie’nin hiç beklemediği bir şekilde güzel bir hayatı olacaktır. Frank onu sanki oğluymuş gibi baş tacı ederken Charlie’nin bu durumlarım hiç birisinden haberi olmamıştır. Öğrendiğinde ise mutluluğu yere göğe sığamamıştır. Okul hayatını ve kariyerini yoksulluk çekmeden yaşaması onu bir hayli mutlu eder.

 

Hayatını kör bir Albay’ın yanında bakıcı olarak geçiren ve Albay sayesinde hayatı mahvolacak iken Albay’ın yardımı ile bir anda en gözde öğrenci olan bir delikanlının başına gelen olayların anlatıldığı Kadın Kokusu full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Yaralı Yüz izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.