Sporbet

Kahraman 2004 Hong Kong Yapımı Tek Parça Tarih Filmi izle

25-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kahraman 2004 Hong Kong Yapımı Tek Parça Tarih Filmi izle
804 defa izlendi

Çin Devleti’nin iki usta dövüşçüsünün baş rolünde oynadığı ve Kung Fu sanatının tam anlamıyla insanlara tanıtıldığı Kahraman tek parça izle filminin bütçesi yapımcıları tarafından 12.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kahraman izle adlı film sinemalar da 15.784.782 kişi tarafından izlenmiştir.

Kahraman full tek parça seyret

Kahraman Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Çinde ki savaş dönemini konu alan bir filmdir. Savaş döneminde başlarına neler geldiklerini krallıklarının nasıl bir hal aldıklarını anlatır. Savaş dönemi kolay geçmemiştir ve bir çok sayıda kayıpları olmasına rağmen yine de ayakta kalabilmişlerdir. Savaştan sonra zor olsa da yine de yapabilecek pek bir şey olmamıştır. Savaş aslında iç işlerinde bir takım sorunlar yaratmıştır ve bu sorunları düzeltmeye çalıştıkça daha da kötü hale getiriyorlardır. Savaş bitmiş olsa bile aslında dahaca yeni başlıyordur ve bunlar onun farkında bile değildir. Ne yapıcaklarına dair hiçbir bilgileri yoktur ve bu konuyu nasıl çözeceklerinden hala tam olarak emin değillerdir. Çin’in Savaşan Krallıklar döneminde bu iç savaşların ortaya çıkması sebebiyle ortalık daha da kızışmaya başlamış ve artık sorun tamamiyle kendi başına büyümüştür. Artık yapılabilecek hiçbir şey kalmamıştır. Bu sebepten dolayı ülke en sonunda 7 krallığa bölünmüştür ve birbirinden ayrılmaya başlamıştır. Bunlar ise şunlardır: Qin, Zhao, Han, Wei, Yan, Chu ve Qi. Qin Kralı, Çin’in tamımı ele geçirmeye ve ilk imparatoru olmak istiyordur. Bunu diğer krallıklarda bildiği için ona izin vermiyor sürekli Qin Krallığına karşılık suikastler düzenliyordur ama hiçbirinde başarılı olamamışlardır. Her seferinde suikastten bir şekilde kurtulmuş ve her zaman ölmediğini onlara suikaste kalkışan kişinin ölümünü geri yollayarak onlara geri karşılık veriyorlardır. Ama buna rağmen tüm katil adayları arasında hiçbiri üç efsanevi suikastçı Kırık Kılıç, Uçan Kar ve Gökyüzü kadar korku salmamıştı. Qin Kralı bu üç savaşçının ona bela olmaması için önlem alması gerekmektedir. Qin Kralı herkese bir duyuru yapmaya karar verir ve meydana çıkar. Qin Kralı bu üç savaşçıyı yakalayabilecek birisine büyük bir güç, altın dağları ve kralın kendisiyle arkadaşlık vaadediyordur. Qin Kralı ilanını vermiştir ve herkes bunu değerlendirip bunu kendine almak istemektedir. Bir çok kişi ise korktuğu için bunu yapmak istemez. Bu 3 korku dolu suikastçının peşine düşenler belki de hiç bir zaman geri dönemeyecektir ama bunu umursamadan alacakları şeylerini düşünüp kendilerini motivasyon edip bu yoldan gitmekte devam etmektedirler. Yine de bir şey bulamamışlardır ve bunun onlara verdiği üzüntüyle geri dönerler. Daha sonralarında ise Qin Kralının kulağına bunun hakkında bazı bilgiler gelir. Bir gün ortaya birden bire bu üç suikastçıyı öldürdüğünü iddia eden isimsiz bir savaşçı ortaya çıkar. Savaşçı kralı ziyaret eder.

Jet Li ve Donnie Yen’in baş rolünde oynadığı, Çin Devleti’nin en kahraman iki insanının hayatının beyaz perdeye aktarıldığı Kahraman full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak izlenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kapıdaki Düşman izle adlı filme de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Kahraman 2004 Hong Kong Yapımı Tek Parça Tarih Filmi izle "
  1. uzunabdurrahman 3 Ağustos 2019, 15:51 -

    Adamların bile kahramanları var. Kahraman filminden belli değil mi ? 2004 yapımı ama efsane bir film

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.