Sporbet

Kamçılı Adam 1984 Tek Parça izle İndiana Jhones Filmleri

22-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kamçılı Adam 1984 Tek Parça izle İndiana Jhones Filmleri
719 defa izlendi

İndiana Jones filminin ikinci serisi olan ve tamam Hindistan ülkesinin bir köyünde çekilen Kamçılı Adam tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 14.999.999 dolar olarak açıklanmıştır. Kamçılı Adam izle adlı film sinemalar da 1.748.906 kişi tarafından izlenmiştir.

Kamçılı Adam tek parça seyret

Kamçılı Adam Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Indy, küçük yardımcısı olan Short Round ve şımarık şarkıcı olan Willie Scott ile beraber Hindistana gelirler. Buraya geliş amaçları aslında kendilerine tuhaf bir şeyler bulmak onu almak olsa da bu maceraya çıkarken başlarına nelerin geleceğini ve ne için yola çıktıklarını aslında içlerinden hiç kimse bilmemektedir. Onların tek amacı sadece kendilerine değerli mücevherler bulmaktır başka bir amaç uğruna buraya gelmemiştir ama istedikleri gibi değerli bir mücevher bulacaklardır fakat bunun için başlarına bir çok olaylar geleceğinden haberleri yoktur. Yolculuk sırasında her şey normal geçmiş daha sonrasında ise Hindistana varabilmişlerdir. Oraya vardıkları zaman değerli bir mücevher bulabilmek için öncelikle biraz etrafta gezinmek zorundadırlar. Daha sonrasında ise ona göre rota belirleyip hareket edeceklerdir. Bu ufak çaplı bir gezintinin sonunda bir köy bulmuşlardır ve oraya doğru rotalarını belirlemişlerdir ve oraya doğru gitmeye başlamışlardır. Köye vardıkları zaman yatacak bir yere ihtiyaçları vardır ve bu yüzden de kalacak bir yer tutmak zorundadırlar. Belki de çok uzun bir süre burada kalacaklardır hiçbir bilgileri yoktur ama yine de o mücevheri bulmak zorundadırlar. Bu mücevher hakkında köy halkından daha fazla bilgi edinmek istemişlerdir. Bunun için köy halkıyla konuşmaları gerekmektedir. Onlar ise sabah köy halkıyla konuşabilmek için sabahtan erken saatte kalkmış ve dışarıya çıkmışlardır. Köy halkından bilgi alabilmek için herkesin toplandığın yere gitmişlerdir ve en bilgili kişiden bilgi almak için onunla konuşma başlatabilmek için onun yanına doğru hareket etmişlerdir. Onun yanına gittikleri zaman adamla konuşma yapmaya çalışırken adam sürekli konuyu değiştirmeye çalışmış ve öğrenebildikleri tek şey mücevherin sihirli olduğunu öğrenebilmişlerdir. Üçlü bunu duyunca şaşırmıştır. İşler garipleşmeye başlamıştır ama daha fazla yapabilecekleri bir şey yoktur biraz daha bilgi edinmek zorundadırlar. Oraya o sıra da mücevher için gelen şeytani bir tarikat ortaya çıkar ve neler olduğunu ilk başta anlamazlar. Mücevherin denildiği kadar güçlü olduğunu anlamaya başlamışlardır. Mücevher şeytani tarikatın eline geçmeden önce onu ordan alıp köy halkına ait olduğu yere teslim etmeleri gerekmektedir. Kendilerine bile almayı düşünmeyi bırakırlar artık çünkü fazla güç vardır mücevherde ve mücevher köy halkına aittir. Bu sebepten mücevher hakkında her bilgiyi öğrenebilmek için en bilgili adamla tekrar konuşmaya giderler. Her şeyi öğrenirler ve mücevheri alabilmek için yola çıkarlar. Bu yolda şeytani tarikatla yeniden karşılaşırlar. Bu tehlikeli durum içinde kim canlı kalıp mücevhere sahip olabilecektir?

Gittikleri Hindistan’da değerli mücevher avına çıkan 3 kişinin dini bir tarikat ile karşı karşıya gelmesini konu alan Kamçılı Adam full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ölüme Yaşam Arasında izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.