Sporbet

Kanlı Efsane 2019 full hd izle İngiltere korku filmleri

17-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kanlı Efsane 2019 full hd izle İngiltere korku filmleri
506 defa izlendi

Bir kadın ve bir adamın geçmiş yıllarda insanlar tarafından çektikleri acıların intikamını almak için geri dönmeleri ile başlayan olayları beyaz perdeye aktaran Kanlı Efsane full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 Euro olarak açıklanmıştır. Kanlı Efsane izle adlı film sinemalar da 5.474.595 kişi tarafından izlenmiştir.

Kanlı Efsane 2019 yabancı korku filmi izle

Kanlı Efsane Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Kanlı Efsane, nişanlısını kaybetmenin sonucunda onu bulmaya çalışan genç bir adamın hikayesini konu etmektedir. Genç bir adam nişanlısı ile tatile gitmeye karar verir. Evliliklerine çok az bir süre kalmıştır ve bu süre zarfında hazırlık yapmaya başlanmıştır. Ancak beklenmedik bir anda genç adamın nişanlısı ortadan kaybolur. Gazeteci olan adam nişanlısının kaybolması sonucunda araştırma yaparak onun nerede olduğunu ve kimler tarafından kaçırıldığını bulmaya çalışır. Polislerde nişanlısını arar ancak genç adam bu durumu araştırmadan yapamaz. Hayattaki en değerli varlığı kaybolmuştur ve genç adam onu bulmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Araştırma yapan gazetecinin yaptığı bu araştırmalar gazeteciyi şeytani bir grubun yönettiği tehlikeli ve uğursuz olduğuna inanılan soruşturmanın içerisine sürükler. Araştırma devam ettikçe şeytani güçler gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Genç adam artık bunun sebebinin bir insan olmadığını anlar. Nişanlısı şeytani varlıklar tarafından kaçırılmış ve tutsak edilmiştir. Nişanlısını nasıl bulacağını ve onların elinden nasıl kurtaracağını bilemeyen genç adam kendisini korkunç bir dünyanın içerisinde bulur. Hayatındaki her şey alt üst olmuştur. Bu durum ise kendisinin büyük bir korku dolu dünyaya adım atmasını sağlamıştır.

İngilizler tarafından yapılan nadir korku filmleri arasına giren Kanlı Efsane tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Cin Deresi Müsfer izle adlı filmi de sitemizden büyük bir korku ile izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.