Sporbet

Kanlı Elmas 2006 Full Hd izle Amerikan Dram ve Almanya Filmi

23-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kanlı Elmas 2006 Full Hd izle Amerikan Dram ve Almanya Filmi
818 defa izlendi

Ellerine geçen bir elmas sonrasında yolları kesişen ve bu elmas yüzünden başlarına beklemedik olaylar gelen iki adamın hayatının anlatıldığı Kanlı Elmas full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 19.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kanlı Elmas izle adlı film sinemalar da 1.783.809 kişi tarafından izlenmiştir.

Kanlı Elmas tek part seyret

Yapılan filmler arasından en ilginç konuya sahip olan Kanlı Elmas tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. 1990’larda Sierra Leone’de gelişmekte olan kaos iç savaşın fon oluşturduğu Kanlı Elmas Güney Afrikalı paralı asker Danny Archer ile Mendeli balıkçı Solomon Vandy’nin hikayesini konu almaktadır. İkisinin de yaşam öyküsü farklı olmasına rağmen bir zaman sonra kendi hayatları doğrultusun da aynı şeye hedef koyarlar ve birbirlerinden habersiz bir şekilde ikisi de bu yolculuğa çıkmak için planlarını ve hazırlıklarını yapmaya başlarlar. Bu yolculuğa çıkacakları zaman her türlü şeyin lazım olabileceğini düşündükleri için yanlarına gereken her şeyi almaya başlarlar. Bu yolculuk sırasında şans eseri birbirleri ile tanışırlar aslında ilk başta bu tanışma normal bir şekilde olmayıp kavgalı bir tartışma olmuştur. Ama aradan zaman geçtikçe yaşadıkları ve daha çok fazla yaşayacakları zorluk sebebiyle ikisi de birbirinin yardımına olacağını düşünür. Kavgalı oldukları için ikisi de bir türlü yaklaşamamaktadır ama oldukları zorluktan çıkabilmek için birbirlerine yardım etmeleri gerekmektedir. İkisi de aynı durup dururken birbirlerine yardım etmelerini söyler ve bu sayede birbirlerine yardım edip oldukları zorluktan kurtulucaklardır. İkisi de birbirine güvenmiyordur ama başka da bir şansları olmadığı için yapabilecek bir şeyleri yoktur. Birbirlerine destek olarak zorluk içinden çıkarlar ve bundan sonra birbirlerine yardım etmeleri gerektiğini hedeflerine ulaşana kadar beraber hareket etmeleri gerektiğine karar verirler. İkisi de bu plana uysa da güven problemini nasıl aşacaklarını bilemezler ilk başta güvensiz bir şekilde yola çıksalar da zaman içinde başlarına gelmiş olaylar sebebiyle birbirlerine karşı bir güven oluşturmuş ve birbirlerine daha fazla güvenmeye başlamışlardır. Bu şekilde hareket ettikleri sürece hedeflerine ulaşabileceklerdir. Ama giderken sürekli başlarına gelen olayları da çözebilmeleri gerekmektedir. Yoksa ne hedeflerine ulaşıp istediklerini alabileceklerdir ne de sağ olacaklardır. İkisi de Afrikalıdır ama geçmişte yaşadıkları ve hayat şartları ikisinin de farklıdır birbirlerine güvenip sorunları değişik yollardan çözme nedenleri aslında bir bakıma budur. İkisinin de hayat yaşantısı farklı olduğu için birbirlerine tam bir şekilde uymuşlardır. Bu çıktıkları yolun sonun da ikisinin de hayatını baştan aşağı değiştirecek bu pembe elması ikisi de istediği için kimin alacağını da düşünmek zorunda kalmışlardır ama ikisinin de aklında ki plan elması kendilerine alıp sadece kendisinin kullanmasını sağlamaktadır.

Leonardo Dicaprio’nun baş rolünde oynadığı ve izleyicilerin yanı sıra eleştirmenler tarafından da tam not alan Kanlı Elmas Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Zindan Adası izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.