Sporbet

Kapıcılar Kralı 1976 Sansürsüz Hd izle Kemal Sunal Filmi

24-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kapıcılar Kralı 1976 Sansürsüz Hd izle Kemal Sunal Filmi
1.568 defa izlendi

Ülkemiz de kapıcılık olayını herkese sevdiren ve kapıcılar ile dalga geçildiği zaman da herkese kapak olan Kapıcılar Kralı sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kapıcılar Kralı izle adlı film sinemalar da 12.674.905 kişi tarafından izlenmiştir.

Kapıcılar Kralı full kaliteli izle

Komedi tufanını içinde barındıran Kapıcılar Kralı full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, saf görünüşlü herkesin çok sevdiği ancak saf görünüşünün arkasında sinsi ve kurnazlık yatan bir kapıcı Seyid. Seyid’in apartman sahipleriyle olam renkli ve komik ilişkileri hersin onu sevmesini sağlar. Aynı zamanda apartmanın sahibide onu el üstünde tutarak onu çok sever. Seyid bir zaman sonra belirli planlar kurarak köşeyi dönmeyi arzu eder. Apartman sakinleri ile yakın olup her şeylerini bilen Seyid herkesi parmağında oynatmaya başlar. Herkes onun istediğini ve söylediklerini yapar. Aslında normal bir kapıcı olmasına rağmen kıvrak zekası işe herkesi kendisine bağlar. Eşi ve çocukları onun her zaman bu zekasına hayran kalır. Apartmanın zemin katında oturan Seyid bir zaman sonra apartman sahibine başka bir binada yaşamak istediğini söyler. Apartman sahibi onu çok sevdiği için bu durumu kabul eder. Artık damgasını bu apartmana vurmuştur. Apartmanda ki her şeyi lehine çeviren Seyid kendisini sağlamaya almayı çoktan başarmıştır. Belkide bu apartmanda ki en rahat kişi olmayıda başarmıştır. Ancak bir süre sonra apartman sakinleri Seyid’in bu haraketlerinden rahatsız olmaya başlayarak onu buradan göndermeye çalışır. Ancak Seyid öyle bir taht kurmuştur ki kimse onu buradan göndermekle başarılı olamaz. Artık çoğu apartman sakinlerini parmağında oynatan Seyid yakın zaman içerisinde köşeyi döner. Bütün kişiler onu buradan yollamaya çalışsada Seyid hepsine karşı direnerek buradan gitmemek için uğraş gösterir. Bir zaman sonra Seyid’in gitmediğini gören apartman sahipleri Seyid’le aralarını iyi tutmaya başlar. Sehid’le aralarını iyi tutmaya başladıkları sıradada Seyid’de onlarla tutmaya başlar ve bir zaman sonra aralarında ki bu soğukluk düşmanlık biter.

Usta oyuncu Kemal Sunal’ın baş rolünde oynadığı ve izleyenlerin gülmekten karnına ağrılar girdiği Kapıcılar Kralı tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Gülen Adam izle adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.