Sporbet

Kapıdaki Düşman 2001 Tek Parça izle – Avrupa Savaş Filmleri

12-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kapıdaki Düşman 2001 Tek Parça izle – Avrupa Savaş Filmleri
826 defa izlendi

2. Dünya Savaşı sırasında savaşı adeta kendi savaşları haline getiren 2 keskin nişancının hayatını anlatan Kapıdaki Düşman tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kapıdaki Düşman izle adlı film sinemalar da 19.236.125 kişi tarafından izlenmiştir.

Kapıdaki Düşman tek part seyret

En iyi savaş filmleri arasında olan Kapıdaki Düşman full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Rus ve Nazi askerlerinin dayanması ve güç mücadelesi devam ederken tüm dünya büyük bir korku içindedir ve Stalingrad savaşının sonucunu beklemektedir. Bu savaşın sonucunda insanların ne hale geleceğini ve nasıl şekilleneceğini açıklar. O yüzden her şey bu savaşın sonucuna bağlıdır bir bakıma. Herkes bu savaşın sonunu beklerken ünü her yere yayılmış rus olan bir keskin nişancı Vassili Zaitsev sessiz bir şekilde tüm düşmanlarını yavaş yavaş tek başına avlamaktadır. Kimse kimin olduğunu görmese de herkes ünü yayılan bu kişinin olduğunu tahmin edebiliyor ve ona göre düşünebiliyordur. Aslında bir bakıma onlara korku veriyor ve onların da korku içine girip hata yapmalarını sağlıyordur. Bu böyle gider iken ünü bu kadar yayılmış olan Vassili kendini Nazilerin en iyi keskin nişancısı olan Binbaşı Koing ile karşı karşıya bulacaktır. İkisi de çok yetenekli ve çok başarılı birer askerdir. Karşı karşıya gelmeleri durumunda neler olabileceğini kestiremezler ve hiç kimse neler olacağını tahmin bile edememektedir. Dünyanın en önemli savaşlarından biri olmasına rağmen ikisi arasında da bu mücadele göz önüne çıkabilecektir. Vassili gösterişten uzak,mütevazi yapısıyla görevini çok iyi bir şekilde yerine getiren bir askerdir. Herkesin dilinde olması onu hiçbir şekilde tatmin etmez ve her zaman ise kendini hiçbir zaman üstün tutmadan devam etmektedir. Onun için bu ünün hiç bir anlamı yoktur. Bir Sovyet politikacısı olan Danilov onu bir propaganda amacı kullanabileceğini anlar ve Ural’larda basit bir asker olarak görev yapan Vassili’yi çok daha fazla ihtiyaç duyulan ulusal bir kahraman dönüştürmeye karar verir. Vassil’i üzerinden işlemler yaparak da istediği şeye en sonunda ulaşmıştır. Onu ulusal bir kahraman haline getirmiştir. Nazilere karşı kaybedilen bir dizi çatışmadan sonra Sovyetler Birliği çöküş esnasına ulaşmıştır artık. Stalingrad’ın kaybedilmesi naziler için nihai bir zafer olacaktır. Danilov sayesinde herkese duyurulan Vassili örneği herkese güven ve cesaret vermiştir. Bu sayede herkes daha rahat bir halde kendinden emin bir hale gelmiştir. Vassili onları biraz daha kendine getirmiş ve eskiye göre biraz daha iyi hale gelmişlerdir. Stalingrad’ı savunan askerler dahada cesaretlenmeye başlamıştır. Bu sayede korkusuz bir şekilde savunmalarına devam ediyorlardır. Danilov bir süre geçtikten sonra kendi aşık olduğu kadına Vassilinin de aşık olduğunu öğrenir ve bu kendi yarattığı kahramanı kıskanmaya başlar. Almanlar ve Ruslar ikisi arasında da büyüyen bu Vassilinin ünü sebebiyle onu öldürebilmek için en iyi keskin nişancıları olan Binbaşı Konigi gönderirler. Bu iki başarılı keskin nişancının etrafında ki bütün askerler ölürken sabırla birbirlerini izleyip en doğru zamanda birbirlerini öldürmeleri gerekmektedir.

İki nişancının savaşın kaderini değiştirecek hamleleri ile bir şehrin kazanılmasını ya da kaybedilmesini sağlayan olayları beyaz perdeye aktaran Kapıdaki Düşman Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cennetin Krallığı izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.