Sporbet

Kaplumbağalar da Uçar 2005 Irak Savaş Filmi Tek Parça izle

23-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kaplumbağalar da Uçar 2005 Irak Savaş Filmi Tek Parça izle
1.030 defa izlendi

İran ve Irak arasında yapılan savaşı konu alan, ayrıca bu savaşlar sonrasında insanların dramatik öykülerini anlatan Kaplumbağalar da Uçar tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kaplumbağalar da Uçar izle adlı film sinemalar da 1.673.446 kişi tarafından izlenmiştir.

Kaplumbağalar da Uçar full hd seyret

Kaplumbağalar da Uçar Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Soran mayın toplayarak yaşamını sürdüren 13 yaşındaki bir çocuktur. Yaşadığı kasabada bir çok insan tanır. Herkes Soran’ı iyi tanır ve herkes tarafından sevilir. Soran, kasabadakiler için hazırladığı antenle Saddam’ın düşüşünü haberdar eder. İnsan şaşkınlıkla Saddam’ın düşüşüne takılı kalırlar. Saddam bu köyün en ağır abilerinden olan sert bir adamdır. Herkes ondan korkar bir o kadarda çekinir. Saddam aynı zamanda kasabadaki Agrin adında bir kızla evlidir. Kızın ailesi zorla kızlarını Saddam’a verirler. Kızın rızası onlar işin önemli değildir. Saddam ile evlenen 14 yaşındaki Agrin hayatının en kötü günlerini belkide Saddam’la evli olduğu süreçte geçirmektedir. Agrin çok güzel bir genç kızdır. Onu gören dönüp bir daha bakar. Kasabanın en güzel kızlarından olan Agrin artık bir anne olmuştur. Daha kendisi çocuktur onun nasıl çocuk büyütecektir. Bunlar bilinmez ama Agrin çocuğuna istemsizce çok bağalıdır. Onun ise tek istediği şey Saddam’ın ölmesidir. O günleri göremeyeceğini düşünsede aslında o günlerin çok yakın olduğundan habersizdir. Soran bir gün Agrin’i görür ve ona aşık olur. Yaşadığı bu aşk kendi içindedir. Bunca zaman boyunca kimse ona yan gözle bakamamış hatta hiç kimse Agrin’e bakamamıştır bile. Agrin başta Soran’ı kardeşi olarak görsede zamanla ona bağlanır ve aşık olur. Ancak bu aşkı öğrenen Soran’ın abisi Henkov engel olmaya çalışır. Kardeşinin zarar görmemesi için onu Agrin’den uzak tutması gerekmektedir. Aynı zamanda Henkov mayınla ilgilenen bir genç olduğu için tek kolunu mayın patlaması sonucunda kaybetmiştir. Herkes onunla dalga geçsede Soran onu her zaman koruyup kollar. Bu seferde onu koruma sırası Henkov’dadır. Ancak Henkov, Soran’ı Agrin’den pek fazla uzaklaştıracak güce sahip değildir.

Yapılan savaş ve dram filmleri arasında oldukça sevilen ve insanların savaşlardan soğumasına neden olan Kaplumbağalar da Uçar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Piyanist izle adlı filme de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.