Sporbet

Kaptan Amerika Kış Askeri 2014 Türkçe Dublaj izle Kahraman Filmi

30-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kaptan Amerika Kış Askeri 2014 Türkçe Dublaj izle Kahraman Filmi
878 defa izlendi

Dünya sinemasında ilk yenilmez olarak bilinen ve yenilmezlerin arasında en güçlüsü olduğu idda edilen Kaptan Amerika’nın 2. filmi Kaptan Amerika Kış Askeri Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 27.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kaptan Amerika Kış Askeri izle adlı film 196.225.809 dolar gise hasılatı yaparak büyük bir başarı yakalamıştır.

Kaptan Amerika Kış Askeri Türkçe seyret

Son zamanların en iyi bilim kurgu filmi olan Kaptan Amerika Kış Askeri full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Kaptan Amerika, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C’ de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışır. Önceden yok ettiğini sandığı düşmanın tekrar saldırısına uğrayacağını hiç beklemiyordur ve bunu son zamana kadar hiçbir türlü öğrenemez. Kaptan Amerika sivilleri kurtarabilmek için bir gemiye atlar ve orada hem sivilleri kurtarırlar. Kaptan Amerika kendi görevini yapmıştır ve arkadaşı Kara Dul’un da o sırada bilgisayarda ki belgeleri aldığını görmüştür. Ona sorduğu zaman ise Kara Dul ise “ Herkes kendi işini yapıyor.” Sonuçta demiştir ve o da işini yaptıktan sonra oradan çıkmışlardır. Bu flasha aktardıkları dosyalardan sonra S.H.I.E.L.D üyesi bir arkadaşı aslında en başında da olan bir arkadaşı saldırı altına uğramıştır ve kaçmaya başlamıştır. Arkasındakileri atlatabilse bile önüne Kış Askeri çıkmıştır ve hiç beklemediği bir anda arabasının altına bomba atarak arabanın ters dönmesini sağlamıştır. Öleceğini anlayınca cebinden bir alet çıkarıp yeri keserek ordan kurtulmayı başarıp Kaptan Amerika’nın evine gider. Kime güveneceğini bilmemektedir. Dinlendiğini bildiği içinde telefon görüşmesi yapamamaktadır. Kaptan Amerika’ya flash belleği verir ve kimseye güvenmemesini söylediği anda Kış Askeri uzak menzilli bir keskin nişancı silahı ile hedef alır ve Kaptan’ın arkadaşını vurur. Kaptan’ın arkadaşını hastaneye kaldırırlar ve bu ölmemesi için çabalarken arkadaşının öldüğünü görürler. Kaptan Amerika’dan ifade alabilmek için onu en üstlerinden birisi üste çağırır ve ondan bilgi almaya çalışır. Kaptan Amerika bir şeyden bahsetmez ve en sonunda çıkar ve gitmeye başlar. Asansöre bindiği zaman ondan sonra her katta birisi biner ve asansör iyice dolmaya başlamıştır. Kaptan Amerika ilk başta anlayamasa da daha sonra yavaş yavaş herkes binince neler olacağını anlamıştır ve dövüş teklifini o yapmıştır. O kadar kişiyi dövdükten sonra kaçabilecek yerinin olmadığını görüce asansörün olduğu kattan aşağıya atlamıştır kalkanı onu koruyacağından emin olduğu için bir sıkıntı çekmemiştir. Kara Dul, Kaptan Amerika’dan önce o flash belleği almıştır ve tam o sırada Kaptan Amerika’nın karşısına geçmiştir. Kaptan Amerika ona neler olduğunu sorduğunda istediği cevapları alamamıştır ama Kış Askeri’nin gerçek olduğuna dair konuşulan laflara inanmıştır. Kara Dul ile Kaptan Amerika artık herkes tarafından aranmaktadır ve arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Amaçları flashın içindekileri öğrenip Kış Askeri’ni etkisiz hale getirerek gerçeği oraya dökeceklerdi. Bunu başarabilecekler midir?

Her ne kadar Yenilmezler’in başı olması beklense de Thor adlı Tanrı’nın gerisinde kalan ve filmde 2. plana düşen Kaptan Amerika’nın kendi filmi Kaptan Amerika Kış Askeri tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin bir diğer serisi olan Kaptan Amerika 3 izle Kahramanların Savaşı filmine de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Kaptan Amerika Kış Askeri 2014 Türkçe Dublaj izle Kahraman Filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.