Sporbet

Kardeşler 2019 Türkiye ortak yapımı dram filmi sansürsüz izle

12-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kardeşler 2019 Türkiye ortak yapımı dram filmi sansürsüz izle
977 defa izlendi

Ömür Atay tarafından yapılan ve 3 ülkenin ortak yapımı sonrasında sinemalardaki yerini alan Kardeşler sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Kardeşler izle adlı film sinemalar da 5.734.255 kişi tarafından izlenerek oldukça fazla beğeni toplamıştır.

Kardeşler hd kalite full izle

Kardeşler full hd izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yusuf çocukluğundan beri kız kardeşini kıskanan bir çocuk olmuştur. Ona her zaman şiddet uygulamış ve onu sürekli küçümsemiştir. Ancak dayak ve şiddetle onu susturmayı başaramamıştır. Çünkü kız kardeşi ne olursa olsun kimseye baş eğmeyen bir yapıdadır. Yusuf bu yüzden kendisini kötü hisseder ve ona bir tuzak kurmaya karar verir. Mahallenin erkeklerinden biri ile kız kardeşini aynı odaya tıkar ve Abisi Ramazan’a söyler. Ramazan karşılaştığı kare sonucunda kız kardeşimi öldürür. Ramazan, Yusuf’un aksine kız kardeşine daha düşkün ama epeyce deli bir adamdır. Ramazan kız kardeşini öldürdüğü için büyük bir ceza alacaktır. Ancak Yusuf abisi Ramazandan küçük olduğu için 4 yıl ceza alır. Ancak Yusuf’un yeni yeni aklı başına gelir. Çektiği vicdan azabı ile nasıl yaşayacağını bir türlü bilemez. Hapishaneden çıktığı zaman her şeyin güzel olacağını düşünsede hiç bir şey güzel olmayacaktır. Her baktığı yerde kız kardeşi vardır. Dışarısı ona hapishane gibi gelmektedir. Yaşadığı vicdan azabını nasıl bitirebileceğini bilememektedir. Yusuf’un yaptığı şeyi kimse bilmez. Ancak mahalleden olan Yasemin geçmişte yaşanan ve sır gibi saklanan cinayeti öğrenir. Artık Yusuf’un başı beladadır. Ne yapacağına dair bir fikri yoktur. Bu olayın öğrenilmesinden çok korkar ancak hiç bir sır sonsuza kadar saklanmaz.

2019 yılının en iyi dram filmlerinden olan ve izleyicilerin oldukça fazla dikkatini çeken Kardeşler tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Soğuk İntikam izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle ayaklarını uzatarak evinizde izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.