Karlar Prensi Elliot 2018 Full Hd izle – Kahraman At Kız Arkadaşını Kurtarıyor

07-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Karlar Prensi Elliot 2018 Full Hd izle – Kahraman At Kız Arkadaşını Kurtarıyor
2.439 defa izlendi

Bir atın hayallerinin peşinden gittiği sırada ülkesine yapılan saldırı sonrasında zor bir seçime zorlanmasını konu alan Karlar Prensi Elliot tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Karlar Prensi Elliot izle adlı film sinemalar da 4.263.758 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Karlar Prensi Elliot tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, dünyaya bir at olarak gelen ve amcası ile birlikte çobanlık yaparak hayatını kazanan Elliot, bu hayatı hiç sevmemesine rağmen bu şekilde hayatını devam ettirmek zorundadır. Hayalin de her zaman rengeyiği olmak olan bu at, bu hayalinin gerçekleştirecek bir olay olsa hemen uçarak oraya gideceğini her zaman en yakın arkadaşı Hazel’e anlatmıştır. Hazel ile birlikte amcasının çiftliğinde çalışan bu at bir gün çok sevdiği kuş arkadaşının gelip rengeyiği dönüştürme okulu açıldığını öğrenir. Bu okul da rengeyiği olmak isteyen hayvanlar bazı yarışmalara sokulmakta ve bu yarışmalar da 1. olan hayvanları rengeyiği yapmaktadır. Aldığı bu haber sonrasında oldukça mutlu olan Elliot, en yakın arkadaşına buraya giderek yarışmaya katılmak istediğini söyler. Fakat bu iki atın bilmedikleri bir şey vardır. Bu yarışma dünyanın nerede ise öbür ucunda yapılmaktadır. Fakat rengeyiği olmak için her şeyi göze alabilecek olan Elliot, arkadaşı Hazel’i de yanına alarak amcasına belli etmeden çiftlikten kaçmak ve bu zorlu yolculuğa çıkmaya karar verir. Ne olursa olsun hiç bir zaman arkadaşı Elliot’u yalnız bırakmayan Hazel, bu durumda olan arkadaşını da kesinlikle yalnız bırakmayacak ve ona bu zorlu yolculukta yardımcı olacaktır. Çıktıkları yolculukta güzelce yolculuklarını sürdüren bu ikili daha sonrasın da aldıkları bir haber ile ikile içine düşeceklerdir. Yaşadıkları çiftlikten en değer  verdikleri olay olan Noel kutlamaları, çiftliğe saldıran kötü niyetli bir kadın yüzünden nerede ise yaşanmayacak hale gelmiştir. Hayvanlara saldıran ve amcasını da devamlı tehdit ettiğini öğrendiği bu kadının amacını anlamamıştır. Sonunda Noel olayını ve amcasını yalnız bırakıp bırakmamak konusun da ikileme düşecektir. Elliot hayallerinin peşinden giderek bir rengeyiğimi olacak yoksa amcasına yardım ederek Noel’i ve çiftliği kurtaracak mıdır? Tüm bu soruların cevaplarını Karlar Prensi Elliot Türkçe dublaj izle adlı film de bulacaksınız.

 

Çocuklar tarafından oldukça sevilen ve çocukların hayal dünyasının gelişmesine yardımcı olan Karlar Prensi Elliot full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cesur Araba adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Karlar Prensi Elliot 2018 Full Hd izle – Kahraman At Kız Arkadaşını Kurtarıyor "
  1. sinematik 14 Ekim 2018, 15:01 -

    Tek kelime ile büyüleyici.. Ne denir ki baş döndürücü güzellikte.. bEN BU TAZR filmlere bayılıyorum nedense..

  2. hdfilmcehennem 7 Nisan 2019, 00:33 -

    Karlar Prensi Elliot 2018 yılının en sağlam animasyon filmidir.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.