Sporbet

Kartopu Savaşları 2 Full Hd izle – Kanada Kış Animasyon Filmi Serisi 2019

18-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kartopu Savaşları 2 Full Hd izle – Kanada Kış Animasyon Filmi Serisi 2019
1.895 defa izlendi

2019 yılında yapılan ve ilk filminin devam animasyon filmi olarak karşımıza çıkan Kartopu Savaşları 2 Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kartopu Savaşları 2 izle adlı film sinemalar da 3.854.279 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kartopu Savaşları 2 full hd izle

 

Kartopu Savaşları 2 tek parça izle adlı bu harika animasyon filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Bilirsiniz ki kışın en güzel yanı kardır. Karın en güzel eğlencesi ise kartopu savaşıdır. Bu filmde karın güzelliğini ve kartopu savaşının en eğlenceli hallerini ele almaktadır. Kış tatilini eğlenerek geçirmek isteyen küçük çocuklar köyde kar yağmasını dört gözle beklemektedir. Senelerce bu köye hiç bir şekilde kar yağmamıştır. Ancak kar yağma vakti o köye de gelir. Küçük çocukların beklediği o kar vakti gelir. Bu çocuklar büyük bir kartopu savaşı yapmaya karar verirler. Bu kartopu savaşı biraz zararlı olacak olsa da onlar bunu bilemeyecektir. Arkadaşlar iki gruba ayrılarak kartopu savaşını yapmaya başlarlar. 11 yaşındaki Luke, diğerininki ise yine aynı yaştaki, köye yeni gelen Sophie’dir. Sophie’nin ekibi güzel bir plan kurmak isterler. Düşünürler ve karton bir kule yapmaya karar verirler. Kar tatili sonucunda kazanan kim olursa şato onun elinde olacaktır. Savaş başlar başta Sophie’nin takımı çok güçlüdür. Luke ve grubu onları bir türlü yenmeyi başaramazlar. Luke büyük bir hırs haline girerek artık kazanmaları için elinden ne geliyorsa yapmaktadır. Onun için kaybetmek asla yoktur. Luke okuduğu okulun en zeki ve çalışkan çocuğudur. Onun zekası ile kimse baş edemiyordur. En yakın arkadaşı Sophie tarafından da kıskanılmaktadır. Luke büyük bir plan kurar kratopunu hızlı bir şekilde atmanın yolunu bulur. Bütün grubuna ise bunları tek tek gösterir. Artık grubu da Luke gibi hızlı savaş yapmayı öğrenir. Sophie bu sefer de Luke’yi yeneceğini düşünüyordur. Ama çok büyük bir şekilde yanılmaktadır. Çünkü Luke artık hiç bir şekilde yenilmeyecektir. Başta kendilerini kötü gibi gösterirler. Sophie onnları yeneceği sırada Luke kurduğu planı bir anda uygulamaya başlar. Sophie ve grubu bu duruma çok şaşırırlar. Sophie buna dayanamayarak üst üste savaş ister. Ancak bir türlü Luke ve grubunu yenmeyi başaramaz. Hırsından ve kibirinden gözü döner. Luke’yi bir klübeye kapatma kararı alır. Luke kapalı kaldığı sırada Sophie, Luke’nin grubuna yalan söyleyerek savaş başlatır. Ancak Luke’nin grubu yenilmemekte ısrarcıdır. Bu kartopu arkadaşlıklarını bitirmeye yetmiştir. Büyük bir düşman haline gelen bu iki grup için hiç iyi olmayacaktır. Karşı okuldan olan grup savaş açmak ister. Luke ve Sophie’nin eski arkadaşlıklarını kazanmaları için birlik kurup bir arada olmaları gerekir. Eski günlere dönmek isteseler de bu pek mümkün olmayacaktır.

 

Son zamanlarda özellikle çocuklar tarafından oldukça sevilen ve eleştirmenlerin de beğenisini kazanan Kartopu Savaşları 2 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
6 yorum bulunmaktadır: " Kartopu Savaşları 2 Full Hd izle – Kanada Kış Animasyon Filmi Serisi 2019 "
 1. Neslihannnn_ 18 Kasım 2018, 18:34 -

  Çok tatlı bir animasyon filmi. Herkese tavsiye ederim.. Tam aile ile izlemelik doyurucu bir animasyon olmuş..

 2. beesiiktaslii 18 Kasım 2018, 18:34 -

  Babamı zorla kartopu oynamaya indirdim attığı kar değil taş sanki şuan kafamı hissetmiyorum

 3. beesiiktaslii 18 Kasım 2018, 18:35 -

  çOCUKLARA UYGUN BİR ANİMASYON. BU NET.. bAZI ANİMASYONLAR ÇOK SAÇMA AMA BU GUZEL TAVSIYE EDERİM..

 4. thecetoo 11 Aralık 2018, 16:49 -

  Kartopu Savaşları 2 filmi de efsane olacak bence

 5. AlperKa86426277 11 Aralık 2018, 16:49 -

  Tamam da 1. daha güzel olacak diyor Kartopu Savaşları 2 filminden yabancılar

 6. armudov 11 Aralık 2018, 16:49 -

  Of Of ülkemiz de kar yağmaz oldu. Kartopu Savaşları 2 izle filmini izleyince karları ne kadar özlediğimi anladım.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.