Kefernahum 2018 Full Hd izle – LübnanTarihi Savaş Filmleri

19-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Kefernahum 2018 Full Hd izle – LübnanTarihi Savaş Filmleri
4.544 defa izlendi

2019 yılının en farklı konusuna sahip olan ve izleyicilerin göz yaşlarına engel olamadığı Lübnan yapımı Kefernahum Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kefernahum izle adlı film sinemalar da 4.215.675 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kefernahum 2019 full hd izle

 

Kefernahum tek parça izle adlı bu harika dramatik filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Huriya adındaki küçük bir kız, gittiği okulda her zaman arkadaşları tarafından eziklenmiş ve fakirliği ile alay edilmiş bir kızdır. Ailesinin durumu olmayan 12 yaşındaki bu kız arkadaşlarının devamlı alay konusu olmaktan son derece sıkılmıştır. Son derece zeki ve başarılı bir öğrenci olmasına rağmen hayatta istediği şeylerin olmaması, kızın derslerini asmasını ve hayatı akışına bırakmasına neden olur. Tüm bu düşünceler içerisindeyken okula gelen ve aynı zaman da avukat olan öğretmeni ile tanışıp dertleştiğinde daha önceden dünyanın hiç bir yerin de olmayan bir olaya imza atmaya karar verecektir. Ailesinin kendisini iyi şartlar da yaşatamadığını ve geleceğine engel olduğunu düşünerek dava açacak ve onları ebeveynlikten ret edecektir. Öğretmeni tarafından avukatlığı da yapılan bu kızın mahkeme süreci başladığın da savaşın içinde olan Lübnan haricin de tüm dünya basını tarafında da ilgi ile takip edilecektir. Mahkeme sürecinin uzun sürmesinin ardından sonunda kızın istediği olacak ve ebeveynler kız üzerindeki tüm yasal haklarını kaybedeceklerdir. Artık ailesiz olan bu kız kendisine zengin bir aile bulmak için çabalayacak fakat savaş esnasında olduğundan dolayı kesinlikle hiç bir aile tarafından kabul görmeyecektir. Öğretmeni tarafında da sahip çıkılmayan bu kız için dram dolu günler başlamış olacaktır. Artık aç bir şekilde sokaklar da yatmaya başlayacak olan Huriya, daha fazla dayanamayarak ailesinin yanına yeniden dönmeye karar verecektir. Fakat kendilerini tüm dünyaya rezil eden bu kızı tekrardan affetme gibi bir düşüncesi olmayan aile kapıyı dahi açmayacaktır. Yaptığı hatayı geçte olsa anlayacak olan bu kız, ailenin ne kadar kötü olursa olsun en iyi sokaktan bile daha iyi olduğunu kavrayacak ve ailesinin gönlünü yeniden kazanmak için büyük çabalar sarf edecektir.

 

Ailenin her şeyden değerli olduğunu beyaz perdeye aktaran ve ne olursa olsun ailenin yanında durulması gerektiğini işleyen Kefernahum full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Üç Hayat adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Kefernahum 2018 Full Hd izle – LübnanTarihi Savaş Filmleri "
 1. Ahmet Aslan 20 Ocak 2019, 15:21 -

  Korku filmlerine bir yenisi daha eklendi. Kefernahum da izlenebilecek bir film.

 2. Adnin 25 Şubat 2019, 18:44 -

  IMDB puanına bir daha bakın dedim

 3. akoni 22 Mart 2019, 13:09 -

  IMDB puanında bir yanlışlık olmalı. Kesinlikle insanım diyen herkesi derinden sarsacak, uzun süre etkisinde kalacağımız belki de hafızlarımızdan hiç silinmeyecek. Kesinlikle herkesin oturup izlemesini istediğim bir film. İZLEYİN.

  “Neden anne-babana dava açtın? –Beni dünyaya getirdikleri için.”

 4. ateistmarkos 9 Nisan 2019, 17:25 -

  Vay be. Dram filmi dedikleri bu olsa gerek. Resmen ağlarken burnumdan sümükler aktı

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.