karkapital
karkapital

Kelebekler 28 Mart 2018 Sansürsüz izle – Baba Vefatı Vefalı Evlat Filmleri

17-11-2018

karkapital
MEVCUT FİLM TELİF HAKKI NEDENİ İLE SİTEMİZDEN KALDIRILMIŞTIR, SADECE FRAGMANI MEVCUTTUR!!! ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Sorun Bildir
Film Bilgileri
Kelebekler 28 Mart 2018 Sansürsüz izle – Baba Vefatı Vefalı Evlat Filmleri
1.684 defa izlendi

Son zamanların güldür güldür show oyuncuları tarafından çekilen ve dramatik öyküsü ile sinemalar da herkesi göz yaşlarına boğan Kelebekler sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kelebekler izle filmi sinemalar da 4.168.276 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kelebekler full hd dram filmi seyret

 

Kelebekler full hd izle adlı bu mükemmel yerli filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yıllar önce yaşanan büyük bir olay sonucunda bir birleriyle ayrılıp farklı şehirlere dağılmışlardır. Babaları ise eşinin ölümünden sonra tek kalır. Tek başına yaşamak onun için çok zor olduğu için yavaş yavaş hayat onu yormaya başlar. Yalnızlığını bir köşede bırakamamaktadır. Bütün köyün saygı duyduğu babaları Necip büyük bir hastalığa yakalanır. Zorlu bir döneme giren Necip artık suyunu bile almakta zorlanacak bir hale gelir. Üç çocuğundan hiç bir şekilde haber alamayan ve ulaşmaya çalışmayan Necip onları tamamen sildiğini düşünür. Ancak yalnızlık onu çok üzmektedir. Onları düşünmemeye çalışsa da aklından hiç çıkmamaktadır. Çocukları ise güzel bir iş sahibi olmuşlardır. Astronot Cemal, aktör Kenan, öğretmen Suzan geleceklerini çok güzel bir şekilde garantilemişlerdir. Ancak onlar da babalarını her şekilde düşünmektedirler. Öğretmen Suzan bir gün abilerini bulmak için yola koyulur. Aktör Kenan’ı bulmuş olsa da astronot Cemal’i bulmak biraz zorlu olmaktadır. Çünkü Cemal gezgin ve yerinde asla durmayan bir adamdır. Cemal, Kenan sayesinde bulunur. Üç kardeş bütün olaylara rağmen yıllar sonra bir araya gelip babalarının yanına gider. Yola koyulup köye giderler fakat hiç beklemedikleri bir şeyle karşı karşıya kalırlar. Çünkü babalarının hastalığı yüzünden vefat ettiğini öğrenirler. Bir ertesi günü ise babaları gömülecektir. Gömüleceği zaman ise kelebekler zamanıdır. Kelebekler zamanı köyün en güzel zamanıdır. Her yıl muhakkak olur. Bu ise Necip’in ölümüne denk gelir. Kelebekler zamanı tüm köyün kelebeklerle dolup taştığı zamandır. Kenan, Necip ve Suzan’a babalarından kalan bir mektup vardır. Babaları onlara kırgınlığını, üzüntüsünü, acısını, özlemini birer birer dökmüştür. Çocuklarına tüm mal varlığını bırakan Necip’in son bir vasiyeti vardır. Babaları onu kelebekler zamanın da gömmelerini ister. Cenaze olduğu sırada bütün köyü kelebekler basar. O anın güzelliği ve köyün en çok sevilen adamı olan Necip için üzüntüler mutluluk ve sevgi bir biriyle tamamen bütün olur. Kardeşler yıllar sonra eskisi gibi bir birlerine sımsıkı bağlanırlar. Babalarını tek başına bıraktıkları için üzgün ve pişmanlarken aynı zaman da bir birlerine tekrar kavuşmaları onları bir hayli mutlu eder. Her şeyi, bütün hayatlarını bir kenara bırakıp babalarının evine yerleşen üç kardeş köye yerleşir. Bu üç kardeş bu süre zarfında bir birlerini daha iyi tanımaya çalışırlar. Ancak seneler önce onları ayıran olayın gün yüzüne çıkıp herkesin öğrenmesine çok az kalır. Biraz hüzün ve biraz da komedi olan bu film sizleri çok etkileyecektir.

 

Devletten destek alamadığından dolayı tam 3 sene sonra sinemalara giren ve izleyicilerin yüreğini burkan Kelebekler tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Batlır adlı filmimizi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.