Sporbet

Kıyamet Deneyi Aporia 2019 Azeri korku filmi tek parça izle

08-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kıyamet Deneyi Aporia 2019 Azeri korku filmi tek parça izle
1.585 defa izlendi

Türk korku filmlerinin tüm dünyada tutmasından son Azeri yapımcılar ile ortak yapılan ilk yerli korku filmi olarak karşımıza çıkan Kıyamet Deneyi Aporia tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Kıyamet Deneyi Aporia izle adlı film sinemalar da 5.643.858 kişi tarafından izlenmiştir.

Kıyamet Deneyi Aporia tek part 2019 izle

Kıyamet Deneyi Aporia full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, sakin ve sessiz bir kasabada yaşayan insanlar yaşadıkları kasabayı ve buradaki sessizliği çok sevmektedir. Ancak bir gün bir takım bilim insanlarının gelmesi sonucunda kasaba sakinliğini bozar. Bilinmeyen bir grup tarafından esir alınan kasabada insanlar üzerinde deney yapılacaktır. İnsanlar ne kadar kaçmaya çalışsada bir türlü başarılı olamazlar ve bu deney sonucunda bir çok insan ölümle karşı karşıya kalmıştır. Bu deney kasabada yaşayan bütün insanların sonu olmuştur ve kasabada yaşayan hiç kimse kalmamıştır. Bilim insanları bu deneyin olmadığını anlar ancak buradan gitmemeye yeminlidirler. Bu grubun elinden kaçmayı başaran iki kişi vardır. Ervin ve Ejla sessiz bir anı yakalayıp bu grubun elinden kaçmayı başarır ve deney sonucunda ölmeyen iki insan olarak kalırlar. Bu iki dağların ardında olan bir çukurda saklanmayı başarsalarda onların kurtuluşu yoktur çünkü bir sorun daha vardır. Bu çukur gün geçtikçe ikili için mezara dönüşecektir. Burada aç, susuz ve toprağın içinde yaşayan ikili ölümle burun burunadır. Bu çukur ikili için kıyamet kadar korkunçtur. Hiç bir insanın kalmadığı bu kasabayı terk etmeye karar veren bu grup farklı yerlere gidip kıyamet deneylerini farklı insanlar üzerinde deneyeceklerdir. Ervin ve Ejla çukurdan kurtulup olan biten her şeyi durdurmaya çalışmak ister ancak herkesin öldüğünü tam olarak bilmemektedirler.

Son yılların en iyi korku filmli olması beklenen ve Azeri dilinde de yayınlanacak olan Kıyamet Deneyi Aporia sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Deccal 3 full izle adlı filmi de sitemizden korku içinde izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Kıyamet Deneyi Aporia 2019 Azeri korku filmi tek parça izle "
  1. gül 9 Temmuz 2019, 23:05 -

    değişik izlenebilir bir film.. klasiklerden farklı bir film.. birde yeni doğmuş çocuk diye aylık bebeği koymasalarmış iyi olurmuş :))

  2. Hakan 22 Temmuz 2019, 21:30 -

    Süperdi. Bence her serisini izlemenizi tavsiye ediyorum

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.