Sporbet

Korku Kapanı 2 Full Hd Tek Parça izle – 2007 Amerika Efsane Korku Filmi

27-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Korku Kapanı 2 Full Hd Tek Parça izle – 2007 Amerika Efsane Korku Filmi
1.269 defa izlendi

Dünyanın en fazla izlenen cinayet ve korku filmlerinden olan ve izleyicilerini son derece sürükleyen sahnelere sahip Korku Kapanı 2 tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Korku Kapanı 2 izle adlı film sinemalar da 46.379.374 kişi tarafından izlenerek oldukça beğenilmiştir.

 

Korku Kapanı 2 full 2007 seyret

 

Korku Kapanı 2 Türkçe dublaj izle adlı bu harika korku filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. İki grup halinde olan arkadaşlar bir dağ evine tatil yapmaya giderler. Aralarında konuşup, anlaşıp uzun süre burada kalıp kafa dinleme planları yaparlar. İki araba halinde gelen grup bilinmeyen bir şekilde bir birlerine çarparak kaza yaparlar. İki arabanın direksiyonu da bir anda kendiliğinden dönmeye başlayarak olur her şey. Korku dolu anlar sarar hepsini. Eve gittiklerin de oyunlar oynamaya, dans, alkol ve eğlence haline girerler. Ancak başlarına geleceklerden haberleri yoktur. Bu 2 grup kiraladıkları dağ evinde 3 dağ adamının yaşadığını farkeder. Onları rahatsız ettikleri içinse büyük bir korku haline girerler. Burada ki adamlar çok tehlikelidir. Kimsenin buraya gelme cesareti yoktur. İki grup bu durumu bilmiş olsalardı eğer onlarında en son geleceği yer burası olurdu. Dağ evinde tuhaf gazeteler bulurlar. Eskiye dayanan bu gazeteleri okumaya başlayan gençler korkularıyla yüzleşirler. Burada bulunan dağ adamları tatil için gelen bir çok grubu öldürmüş ve ezziyet etmiştir. Toplu bir şekilde eşyalarını alıp kaçmaya yeltenirler. Ancak artık bunun için çok geçtir. Çünkü buraya gelen bir daha asla buradan çıkamamaktadır. Onlar kaçabileceklerini düşünürler. Tam kaçacakları sırada dağ adamlarına rastlarlar. Sonun da ölümle burun buruna kalırlar. Kaçış ve kovalama anları başlar. Dağ adamlarından kaçan grup ve kovalamaktan usanmayan 3 dağ adamı. Korku selleri başlamaktadır. Arkadaşlarından birisi yakalanmıştır. Ancak grup arkasında bıraktığı hiç kimseyi düşünmez herkes kendi derdindedir. Bu zamana kadar bu adamların elinden kaçamayan bir çok insan vardır. Peki bu grup kurtulmayı başarabilecek midir? Başarılı olamayacaktır çünkü onların elinden kurtulmak hiçte kolay değildir. Ölümleri çok ağar ve korkunç olmakta birlikte çokta acımasız olacaktır.

 

İlk filmi sonderece tutulduktan 4 yıl sonra 2. seri olarak karşımıza çıkan ve aynı heyecanı izleyicilerine yaşatan Korku Kapanı 2 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin son serisi olan Korku Kapanı 6 izle filmini de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.