Sporbet

Koro 2005 Türkçe Dublaj izle – Avrupa Müzikal Dramatik Film Serileri Full Hd

18-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Koro 2005 Türkçe Dublaj izle – Avrupa Müzikal Dramatik Film Serileri Full Hd
623 defa izlendi

Oldukça zor ve eğitilmesi güç, asi çocukların bulunduğu bir okula çocukları rehabilite etmek için atanan bir öğretmenin hayatını anlatan Koro Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 19.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Koro izle adlı film sinemalar da 56.278.326 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Koro full 2005 tek part seyret

 

Müziğin gücünü konu olarak beyaz perdeye yansıtan Koro full hd izle adlı filmin konusundan iz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. 1948 senesinde Clement Mathieu isimli bir müzik öğretmeni çocukları rehabilite etme amaçlı bir yatılı okula müdür olarak atanır. Ancak buradaki çocuklar ailesinden uzak ve bir çoğuda ailesizdir. Bu yüzden büyük bir sorun içerisinde hayatlarına devam etmektedirler. Kaldıkları yurtta pek eksikleri yoktur aileleri dışında. Clement Mathieu ise disiplinli bir kadındır. Ancak buraya geldiğinde büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Çünkü hayalinde ki yurt böyle bir yer değildir. Bir süre çocukların bu yaramazlıklarına dayanmaya çalışsa da bir türlü bunu başaramaz. Onun için büyük bir zorluk aşamaları vardır. Yurtta ki çocukları biraz tanıdıktan sonra onlar hakkında bilgi sahibi olmayı başarır. Bu çocuklar müziğe çok düşkün ve fazlasıyla aşıktırlar. Geceleri müdür evine gidince nöbetçi öğretmenler uyuyunca müzik çalışmaları yaparlar. Ancak gençler çekingenlikleri sebebiyle bunu bir türlü kimseye açamazlar. Kendi çabalarıyla bir şeyleri yapmaya çalışsalarda birilerinin yardımının olması gerekmektedir. Clement Mathieu onların gönlünü nasıl kazanmayı başaracağını sonunda bulur. Onlara sanki hiç bir şeyden haberleri yokmuş gibi müzik yarışması düzenlemeye karar verir. Bir gün bütün okulu toplayarak bir soru sorar. Aranızda müzikle ilgilenen var mı ? Bu soru sonucunda herkes bir bir müziğe olan aşkını açığa çıkarır. Bu durum Clement Mathieu’yu çok mutlu etmiştir. Çocuklara yarışmadan bahseden Clement çoktan çocuklarla birlikte çalışmalara başlar. Bir müzik öğretmeni bularak onları müziğin aşkıyla baş başa bırakırlar maksat birinci olmak değil onların sevdiği şeyi yaptırmaktır. Yarışmaya çalışıldığı sırada çok güzel şeyler ortaya çıkar. Bunun sonucunda ise herkes kendini büyük bir organizasyon içinde bulur. Yarışma günü gelip çatmıştır. Bütün cesaretini toplayıp her şeylerini ortaya koyan çocuklar yarışmada çok başarılı olur. Herkesin sevgisini ve hayranlığını kazanmaya başlamışlardır. Clement müziğin gücüyle tüm zorlukları aşmış aynı zamanda çocukların en büyük mutluluğu olmayı başarmıştır.

 

Tüm dünyadaki insanların evrensel güç olan müzik ile eğitilebileceğini insanlara aktaran ve eleştirmenler tarafından tam not alan Koro tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz 96 Saat izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.