Sporbet

Köyden İndim Şehire 1974 Sansürsüz izle Kemal Sunal Filmi

17-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Köyden İndim Şehire 1974 Sansürsüz izle Kemal Sunal Filmi
970 defa izlendi

Eski ünlülerin yanı sıra Kemal Sunal ve Halit Akçatepe’nin baş rollerinde oynadığı Köyden İndim Şehire sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Köyden İndim Şehire izle adlı film sinemalar da 16.236.348 kişi tarafından izlenmiştir.

Köyden İndim Şehire full hd kalite izle

Köyden İndim Şehire full hd izle adlı bu harika komedi filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Saffet, Himmet, Hayret ve Gayret, isimli bu 4 kardeş büyük bir sefillik içinde hayat sürmektedir. Tek istedikleri bir gün zengin olup bütün çektikleri sıkıntıları bir kenara bırakmaktır. Ancak onların bu köyde olduğu sürece zengin olmaları çok zor olcaktır. Ne yapacaklarını bilemez bir şekilde plan kurarlar. Köyde gizli bir define olduğunu öğrenirler. Bu definenin yerini onlardan başka hiç kimse bilmemektedir. Haritaya bakarak define arayışına çıkarlar. Ararlar, ararlar ancak bir türlü definenin yerini tespit edemezler. O sırada aileleri onların evden kaybolması sonucunda jandarmaya haber verir. 4 kardeşin define arayışına çıktığını aileleri bile bilmemektedir. Ancak defineyi bulamayan 4 kardeşin bütün umutları tükenir. Köylerine geri dönen 4 kardeş definenin köy içinde olduğunu öğrenirler. Sonunda definenin yerini bularak definede ki paranın ve altınların hepsini bir birlerine pay ederler. Köyden şehre gitmek için yola çıkan kardeşler hayalini kurduğu şehirlere giderek orada yaşamaya karar verirler. Ancak bir birlerinden ayrılmak istemediklerini anlayarak bir şehirde buluşarak orada yaşamaya karar verirler. O sırada 4 kardeş birden defineden çıkan altınları paraya çevirmek için kuyumcuya giderler. Hayalini kurdukları hayatın sefasını sürmeyi başaran bu 4 kardeş için hayat yeniden başlar. Artık onlar sefalet değil zenginliği yaşayacaklardır. Ancak bir şeyi unuturlar. 4 kardeşten 1 tanesi olan Saffet define yerinde bir iz bırakır. Ya bu işin içinden sıyrılacaklardır. Ya da hepsi birden hapishaneye girecektir. Ancak o sırada her şeyden habersiz hayatlarını yaşamaya devam ederler.

Ülkemizde yapılan en iyi aile filmleri arasında bulunan ve izleyenlerin defalarca izlemekten sıkılmadığı Köyden İndim Şehire tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Gülen Adam izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.