Sporbet

Kuklalı Köşk Hırsız Var tek parça izle yerli animasyon filmleri

26-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kuklalı Köşk Hırsız Var tek parça izle yerli animasyon filmleri
1.660 defa izlendi

TRT Çocuk kanalı tarafından yapılan bir çizgi film olan ve 2019 yılında animasyon filmi olarak sinemalar da yayımlanan Kuklalı Köşk Hırsız Var tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kuklalı Köşk Hırsız Var izle adlı film sinemalar da 4.674.885 kişi tarafından izlenmiştir.

Kuklalı Köşk Hırsız Var 2019 izle

Kuklalı Köşk Hırsız Var full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, bundan uzun yıllar önce Konya Ovası’nda yaşayan ünlü bir kukla ustası vardır. Bu usta kukla yapmayı çok sevmektedir. Bütün hayatını onlara adamış ve evin her köşesini farklı farklı kuklalarla doldurmuştur. Mahmut Usta padişahın emri sonucunda saray için eşsiz ve harikulade kuklalar yapmasını söylemiştir. Mahmut Usta kendi kuklaları haricinde nasıl bir kukla yapacağını bilememiştir. 1 hafta müddet verilmiştir. Ancak bir türlü nasıl farklı bir kukla yapacağını bulamamıştır. Bir gün aklına bir fikir gelmiştir. Mahmut Usta kuklaların tıpkı insanlar gibi bakmasını istemiştir. Bunu nasıl yapacağını bilemezken bir gün yerde aradığını gökte bulmuştur. Gökten iki tane muhteşem tal düşmüştür. Bu taşları kuklaların gözlerine tane tane koymayı düşünür. Kuklalar için işe koyulur. Kuklalar bittiğinde padişaha götürmek için yola çıkar. Ancak kuklalar arabanın kasasından bir engel yüzünden düşmüştür. Bu kuklalar her ay tutulmasında ve her güneş tutulmasında bir canlanıp bir donarmış. Kuklalar daha ne olduğunu anlayamadan paragöz olan bir adamın eline geçmiştir. Bu adam ise para için kuklaları pazarda sergilemeye başlamıştır. Adam zenginliğini gün ve gün arttırırken bir anda beklemediği bir şeyle karşılaşmıştır. Kuklalar bir anda sıradanlaşmışlardır. Bu adam ise kendisine bu durumu yediremediği için kuklaları çöpe atmıştır. Yolda yürürken kukla ustası kuklaları görmüştür. Bu kuklaları büyük bir mutlulukla evine götürmüştür. Kuklaları ise bir sandıkta saklayarak günümüze kadar ulaşmalarını sağlamıştır. Bu adam kuklaların canlandığını bir zaman sonra öğrenmiş ve onlarla çok güzel arkadaşlıklar içerisine girmeyi başarmıştır. Kuklalar onun yalnızlığını almıştır. Sanki kuklacı ustaya birer evlat gibi doğmuşlardır. Ancak bu kuklaların durumunu öğrenen bir takım adamlar kuklaları çalmak için köşke girer. Peki kuklaları çalmayı başarabilecekler midir ?

2019 yılında vizyona giren ve çocuklar tarafından oldukça merakla beklenen Kuklalı Köşk Hırsız Var sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Sihirli Oyuncaklar izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Kuklalı Köşk Hırsız Var tek parça izle yerli animasyon filmleri "
  1. cimri 4 Ağustos 2019, 19:03 -

    neden yorumumuz açmıyorsunuz

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.