Sporbet

Kurtlar ve Çakallar 2018 sansürsüz izle yerli askeri filmleri

04-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kurtlar ve Çakallar 2018 sansürsüz izle yerli askeri filmleri
1.699 defa izlendi

1980 darbesinden sonra ellerine silah verilen ülkücülerin vatan sevgisini ve çektiği çileleri konu olarak beyaz perdeye aktaran Kurtlar ve Çakallar sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kurtlar ve Çakallar izle adlı film sinemalar da 5.256.743 kişi tarafından izlenerek oldukça beğenilmiştir.

Kurtlar ve Çakallar 1080p hd izle

Kurtlar ve Çakallar tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. 1980’ler sonrasında yaşananları konu alır. İhtilalden sonra eline silah verilen bir takım kişinin yüreklerinin vatan aşkıyla atmasıyla başlarına gelecek şeyleri ve karşı koydukları olayı anlatır. Bu grup insan vatanını koruyabilmek için karşısına çıkan barut kokusuyla hüküm sürmek isteyen kişilere karşı çıkmışlardır. Bu uğurda her iki tarafta kayıplar verse de yüne de vatanlarını barut kokusuyla hükmetmek isteyenlere bırakmak istemedikleri için sonuna kadar gideceklerdir ve bunu yaparken de hiç birinin gözünde en ufak bir korku yoktur ve olmayacaktırda. Onlar için vatan her şeyden önce gelmiştir ve onlar her devrimciyi aynı görüp hepsinin aynı şeyi istediğini düşünüyordur. Konuşmak yerine devrimcilerin çıkardığı olaylara geri karşılık verdikleri için hiçbir zaman anlaşamıyorlardır ve orta yolu bulamıyorlardır. İki tarafda kendi istediği şeyi yapabilmek için diğer tarafa söz geçirmek istiyordur. Ama hiç bir türlü yine de bunu başaramıyorlardır ve aralarında oluşan çatışmalar sonucunda kayıplar verip her defasında başladıkları yere geri dönüyorlardır. Bir zaman tekrar böyle bir kargaşanın içerisine polis girdiği için iki tarafında liderlerini almış ve Mamak Cezaevi’nde ki aynı hücreye koymuştur. Artık devrimci gazeteci Yılmaz ile ülkücü Selçuk’un hikayesini konu almaya başlamıştır. İkisi de birbirine karşı kin doludurlar ve birbirlerini öldürmek istiyorlardır. Ama ikiside aynı hücreyi paylaştığı için yapabilecek bir şeyleri olmadığı için birbirlerine karşı nefret içeren gözlerle bakmaya devam ediyorlardır. Bir zaman sonra yaşadıkları olaylar ve zamanın geçmesi sebebiyle ikisi de uzun süre hapiste kalacağını da bildiği için artık aralarında konuşarak bir uzlaşmaya varmaları gerektiğinin farkına varmışlardır. Çünkü ikiside geceleri yattıkları zaman birbirlerine saldırabilecekleri düşüncesi dolayısıyla rahat bir şekilde yatamıyor ve her zaman hazır bir şekilde bekliyorlardır. Ortak bir noktada uzlaşabilmek için birbirleriyle konuşmaya başladıkları zaman aslında ikisi de yavaş yavaş hiçbir şeyin düşündükleri gibi olmadığını ve konuşuldukça ikisinin de farklı yollardan aynı şeyi hedeflediği görülmektedir. Zaman içerisinde ikisinin de birbiri ile konuşmasından sonra daha fazla yakın bir hale gelip artık aralarında ki düşmanlık bir dostluğa dönmeye başlamıştır.

2019 yılının en vatani sevgisini içinde barındıran filmlerin başında gelen ve izleyicilerden tam not alan Kurtlar ve Çakallar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Kursk izle adlı filmi izlemek için BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Kurtlar ve Çakallar 2018 sansürsüz izle yerli askeri filmleri "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.