Sporbet

Kutup Köpekleri 2020 Türkçe dublaj izle Dog animasyon filmi

09-09-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kutup Köpekleri 2020 Türkçe dublaj izle Dog animasyon filmi
105 defa izlendi

Sadece kutuplarda yaşayabilen köpek cinslerinin insanların arasına karıştıktan sonra alışma süresini ve yaşadıkları maceraları beyaz perdeye aktaran Kutup Köpekleri Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.900.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Kutup Köpekleri izle adlı film sinemalar da 34.657.457 kişi tarafından izlenmiştir.

Kutup Köpekleri tek part 2020 izle

Kutup Köpekleri full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Kutup Köpekleri, dünyanın en hızlı köpek kuryesi olmak isteyen Swifty’nin maceralarını konu ediyor. kovboy filmi izle buzul tilkisi olan Swifty, Antartika postahanesinde çalışan bir köpektir. Ailesinden küçük yaşta koparılmış olan Swifty kendi başına çalışarak geçinmeye çalışır. Çalıştığı süre zarfında ise çok hızlı bir kurye olmayı başarmıştır. Ancak bu köpeğin en büyük hayali Antarktika’nın rn hızlı köpek kuryesi olmaktır. Bunun için ise ne gerekiyorsa yapacak ve sonunda en hızlı köpek kurye olmayı başaracaktır. hd film izle ancak bir takım çabalarla birlikte olacaktır. Bunun için her şeyi yapmaya hazır olan Swifty, gizlice kızaklardan birini alarak, içinde ne olduğunu bilmediği bir paketi gizemli bir yere götürmek için yola koyulur. Ancak yolculuğu sırasında hiç beklemediği şeylerle karşı karşıya kalır. Swifty yolculuk sırasında gizli bir kaleye rastlamıştır. Bu kalede sadık martı ordusunu yöneten kötü bir balina vardır. Kötü balinanın ise hayali dünyanın en büyük lideri olmaktır. Yegane amacı lider olmak olan balina yaptığı kötülüklerle bilinir. Acımasız ve gaddar bir yapısı vardır. Bu köpek balığı dünyanın en büyük lideri olmak için Kuzey Kutbunu delerek tüm Kuzey Kutbu’nu eritecek kadar eski gazı açığa çıkarmaya planlamaktadır. Kötü balinanın bu amacını öğrenen Swifty onu engellemekte kararlıdır. Onu engellemek için ise yardıma ihtiyacı vardır bu yüzden yakın arkadaşlarından da yardım isteyerek kötü balinayı durdurmaya çalışacaktır.

Köpeklerin sevgisinin çocuklara aşılanmasında büyük rol oynayan Kutup Köpekleri tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Uzay Parkı izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Kutup Köpekleri 2020 Türkçe dublaj izle Dog animasyon filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.