Sporbet

Kuzular Kurtlara Karşı 2 Tek Parça 2018 izle – Kurt ve Kuzu Savaşları

08-08-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kuzular Kurtlara Karşı 2 Tek Parça 2018 izle – Kurt ve Kuzu Savaşları
2.618 defa izlendi

İlk animasyon filmi ile çocukların sevgilisi olan ve 2018 yılında 2. si yayınlanan Kuzular Kurtlara Karşı 2 Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kuzular Kurtlara Karşı 2 izle adlı film sinemalar da özellikle çocuklar tarafından 5.267.378 kez izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Kuzular Kurtlara Karşı 2 izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Biliriz ki bunca zaman her zaman kurtlar kuzulara karşıdır. Kuzular, kurtların karşısında güçsüz olarak görünür. Ancak artık kuzuların, kurtlara karşı geldiği zaman başlar. Kuzular kurtlar tarafından bunca zamanını ezikliğini alıp onlara baş kaldırırlar. Kuzu sürüsü zamanında kurtların saldırısına bir çok defa uğramıştır. Kurtların, açlık döneminin başladığını ve kuzulara saldırı yapacağını duyan kuzular bu sefer yaşadıkları yeri terketmeyeceklerdir. Artık onlar için de savaş zamanı gelmiştir. Kuzuların başlarında duran Jack onları çalıştırır, güçlendirir. Aynı zamanda kurtlar kuzuların onlara savaş açamayacağını ve kaçacağını düşünür. Bütün herkes onlardan korkar ve kurtlar bu durumdan çok memnundur çünkü istediklerini elde ediyorladır. Kurtlar ve kuzuların karşılaşmasına çok az kalır. Birisinden birisi mağlup gelecek ve buradan gitmeye boyun eğecektir. Kurtların başı olan Gray kuzularla karşı karşıya gelmeden önce sevgilisi tarafından terkedilir. Sevgilisi kuzuların tarfaına geçerek onlara yardımcı olmak ister. Gray bu duruma hem çok üzülür hem de çok sinirlenir. Jack ve Gray’ın karşılaşması başlar. Birbirleriyle saldırı halind olan kurtlar ve kuzular savaşmaya başlar. Ancak kurtların beklemedikleri bir şey olur. Kuzular sandıklarından daha güçlü çıkmıştır kurtların karşısına. Jack ve Gray savaşırken Gray mağlup gelir. Bu durum onu çok üzsesede kuzuların istediği bir şeyi yapmak zorundadır. Artık kuzular et yemeyecek ve kuzulara zarar vermeyecektir. Gray bu şartı kabu etmek zorunda kalır. Et yemeyi ve diğer canlılara zarar vermeyi bırakır. Gray kendisini güçsüz hisseder ve bütün kurtlar onu dışlamaya başlar. Artık Gray için bu ormanı terketme zamanıdır. Kuzular ve kurtlar arkadaş olarak ömürlerinin sonuna kadar birbirlerine hiç zarar vermezler. Kuzuların kurtlara karşı olduğu Kuzular Kurtlara Karşı 2 full hd izle adlı komedi dolu animasyon filmini vizyonla beraber sitemizde izleyebilirsiniz.

 

Son zamanların en etkili çizgi roman ve animasyon filmlerinden olan Kuzular Kurtlara Karşı 2 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Arı Maya 2 adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Kuzular Kurtlara Karşı 2 Tek Parça 2018 izle – Kurt ve Kuzu Savaşları "
  1. filmrog 13 Mart 2019, 14:44 -

    İşte bu film beklediğim film. İzlerken çok mutlu oldum

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.