Sporbet

La Paranza Dei Bambini 2019 tek parça izle İtalya dram filmi

06-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
La Paranza Dei Bambini 2019 tek parça izle İtalya dram filmi
429 defa izlendi

Açtıkları bir gece kulübünde paralarını namusluca kazanmak isteyen 5 adamın başına gelen dramatik olayların beyaz perdeye aktarıldığı La Paranza Dei Bambini tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafınan 3.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. La Paranza Dei Bambini izle adlı film sinemalar da 5.477.843 kişi tarafından izlenmiştir.

La Paranza Dei Bambini 2019 Türkçe alt yazılı izle

La Paranza Dei Bambini Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, La Paranza Dei Bambini, 16 yaşında ki bir grup gencin zorlu mücadelelerini konu ediyor. Nicola, Tyson, Biscottino, Lollipop, O’Russ ve Briatò’dan oluşan grup para kazanıp güzel bir hayat yaşamak isterler. Hayallerinin peşlerini düşüp en iyi yerlere gelmek isteyen grup bunun için büyük bir çaba sarfedecektir. Yaşadıkları bölge başkalarının hakimiyeti altındadır. Nicola, Tyson, Biscottino, Lollipop, O’Russ ve Briatò’dan grubu ise bu hakimiyeti onların elinden alıp kendileri bir hakimiyet kurmak isterler. Yaşadıkları bölgeyi hakimiyeti altına almak için silahlarla oynayan gençler, bölgeye adalet getirme adı altında kötülük yoluyla iyilik yapmaya çalışırlar. Ancak bu durumun kötü yoluyla değil iyilik yoluyla olması gerekmektedir. Gençler bu durumdan kurtulmanın tek çaresinin kötülük olduğunu düşünmektedir ve bu yüzden her ne olursa olsun bu işin peşini bırakmayacaklardır. Artık bir birlerinin kardeşi gibi olan gençleri ne hapis, ne de ölüm korkutmaktadır onlar güzel bir yaşama alanı sağlamak için ellerinden geleni yapacaklar ve ucunda ölüm olsa dahi en güzel hayatı büyüklerine ve küçüklerine armağan edeceklerdir. Savaş ve suçluların olduğu dünyada yaşayan gençler, zorlu bir seçimle karşı karşıya kalırlar. Bu seçim onları sevgi, arkadaşlık ve aileleri için yapacakları bir fedakarlık olur.

2019 yılının en iyi filmlerinden olan ve dramatik dalda bir çok ödül kazanan La Paranza Dei Bambini full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Vox Lux 2019 izle adlı filmi de sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.