Labirent 3 Son İsyan Türkçe Dublaj izle – 2018 Kayboluş Filmleri

03-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Labirent 3 Son İsyan Türkçe Dublaj izle – 2018 Kayboluş Filmleri
2.784 defa izlendi

2018 yılının en iyi bilim kurgu filmleri arasında bulunan ve son derece izleyici kitlesine sahip olan Labirent filmi 2. serisi ile karşımıza çıkmaktadır. Labirent 3 Son İsyan Türkçe dublaj izle adlı film sinemalarda 16.783.689 insan tarafından izlenmiştir. Yapımcıları tarafından filmin bütçesi 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır.

 

Labirent 3 Son İsyan 2018 film izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, filmin ilk serilerinde olduığu gibi yine dünyayı egemenliği altına almak isteyen W.I.C.K.E.D. şirketi geliştirdiği deneyler sonrasında kendi askerlerinin birer yenilmez çocuklar haline gelmesini sağlar. Bu durum karşısında yapılan bir deney hatası sonrasında meydana gelen Thomas adındaki genç bu şirketin planlarını tek tek bozmaktadır. Tüm gücüne, paralarına ve yenilmez askerlerine sadece süper zekası ile karşı koyan Thomas, topladığı bir grup ile artık savunma yapmaktan çıkacak ve karşı atağa geçecektir. W.I.C.K.E.D. şrketinin patronlarını bir nokta da sıkıştırdıktan sonra yok etmek için ellerinden geleni yapacak olan bu grubu çok büyük olaylar ve macera beklemektedir. Aslında kendilerini bekleyen tehlikenin farkında olmadan karşı atağa plansız bir şekilde geçmeleri bu insanların yok olma noktasına gelmesine sebep olacaktır. Thomas ve arkadaşları gelişi güzel saldırıya geçtiklerinden dolayı yıllardır savunma hazırlıkları yapan şirketi yok etmek hiç te kolay olmayacaktır. Son yılların en iyi bilim kurgu filmleri arasında gösterilen Labirent 3 Son İsyan tek parça izle adlı filmi izleyen özellikle küçük çocuklar bu filme hayran olmuşlardır. Kendilerini Thomas gibi korkusuz bir savaşçı olarak görmeleri ve onun gibi üstün zekaya sahip olmayı istemeleri küçük çocukların derslerini de başarılı yönden etkilemiştir.

 

Vizyona girdiği tarihten itibaren internet üzerinde en çok aranan bilim kurgu filmi olan Labirent 3 Son İsyan full hd izle adlı film hd kalite de ve tek parça halinde sitemize eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmle benzer bir film daha izlemek isterseniz Kasabadaki Ölü 2 izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Labirent 3 Son İsyan Türkçe Dublaj izle – 2018 Kayboluş Filmleri "
  1. Narin 11 Eylül 2018, 18:15 -

    Kalite kötü resmen 144p lütfen ilgilenin düzeltin

  2. ExperiosMenith 4 Mart 2019, 11:14 -

    Labirent 3 iyi bir film olmuş. Ama konusu daha da geliştirilebilir.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.