Sporbet

Little Joe Avrupa bilim kurgu filmi Türkçe dublaj izle

01-09-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Little Joe Avrupa bilim kurgu filmi Türkçe dublaj izle
190 defa izlendi

Bitkilerin yetiştirilmesi ve daha sonrasında bu bitkilerden yapılan panzehirler ile insanların nasıl hayatlarının kurtarıldığını beyaz perdeye aktaran Little Joe Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.900.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Little Joe izle adlı film sinemalar da 4.548.256 kişi tarafından izlenmiştir.

Little Joe tek part izle 2019 full

Little Joe tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Little Joe, genetiği değiştirilmiş bir bitki üreten genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Alice bekar genç ve güzel bir annedir. Eşi sebeler önce vefat etmiş ve oğlu Jeo ile birlikte tek başına bir yaşam sürdürmeye devam etmiştir. Alice, yeni türler yetiştirmekte olan kıdemli bir bitki yetiştiricisidir. İşinde çok iyi ve bir o kadar yeteneklidir. Kendi çabalarıyla birlikte yeni türler yetiştirerek onları satar. Ancak şu anda farklı bir bitki üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Genç kadın uzun zamandır üzerinde çalıştığı bu bitki ile çok uğraşmaktadır. Alice’in ürettiği kırmızı bitki, sadece güzelliği ile değil aynı zamanda tedavi edici değeri ile de dikkat çekmektedir. İdeal oda sıcaklığında tutulması gereken bu bitki büyüleyici güzelliktedir ve herkese hayranlık uyandırır. Bitki düzgün bir şekilde beslenilir, bakılır ve konuşulursa sahibini mutlu etmektedir. Genç kadın her ne kadar şirket politikasını uymayacak olan bir şey yapacak olsada bu bitkiyi oğlu Jeo’ya hediye etme kararı alır. Jeo annesinin hediye ettiği bu bitkiyi görünce çok mutlu olur. Jeo bitkiye çok güzel bakar ve sanki evin içinde mutluluk oluştuğunu sezer. Ancak bitkide sadece iyilik değil kötülükte yayılır. Alice bitkiyi eve getirdikten sonra bir takım tuhaflıklar sezmeye başlar. Bitkileri gözlem altında tutan Alice, bitkilerin tohumları dağıldıkça, insanlar üzerinde farklı ve tuhaf etkiler yarattığını düşünür. Yaşananların gerçek mi yoksa birer hayal ürünü mü olduğunu ayırt edemeyen Alice, kendisini tuhaf bir oyunun içerisinde bulur. Korku dolu anlar başlamaktadır ve genç kadının ne yapacağına dair en ufak bir fikri bile yoktur. Ancak bu bitkiyi yok etmek için elinden geleni yapacaktır.

2019 yılının en eğitici filmlerinden olan ve doğanın bize verdiği nimetleri anlatan Little Joe full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Kolej Havası izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.