Sporbet

Manou the Swift 2019 Türkçe dublaj izle Alman anime filmi

23-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Manou the Swift 2019 Türkçe dublaj izle Alman anime filmi
233 defa izlendi

Almanya’da uçan farklı türde hayvanların hayatlarını çocuklara animasyon dilinde anlatarak olaylar beyaz perdeye taşıyan Manou the Swift Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Euro olarak açıklanmıştır. Manou the Swift izle adlı film sinemalar da 5.457.255 kişi tarafından izlenmiştir.

Manou the Swift Türkçe alt yazı izle

Manou the Swift tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Manou, aristokrat bir martı çift tarafından evlat edinilen ufak bir kırlangıç olarak Nice’te büyümüştür. Ancak kırlangıç olan Manou’nun martılarla yaşamak doğasına aykırıdır. Ne olursa olsun bu çifte ailesi gibi bakmaktadır. Çift onun her şeyidir kendisine sahip çıkması sonucunda onlara bağlılığı bir hayli artmaktadır. Doğasına aykırı olmasına rağmen, nasıl yüzüleceğini, nasıl balık tutacağını ve nasıl uçacağını öğrenmektedir. Onlar gibi olmaya çalışan ve yavaş yavaş ailesine benzeyen Manou’nun bir sıkıntısı vardır. Bir martı gibi uçmak onun için çok zor olacaktır. Elinden gelen her şeyi yapsada bir türlü ailesi gibi uçamaz ve gün geçtikçe bu durumdan nefret eder. Manou hayatının en güzel baharını bunları öğrenerek geçirmekten çok sıkılmıştır artık kendi cinsleriyle vakit geçirip onlar gibi olmak ister. Ancak ailesi bir martı olduğu için bu durum onun için çok zor olacaktır. Uçma okuluna başlayan Manou asla bir martı gibi uçamayacağını anlar. Bunu anladığı sırada ise ailesi dışında diğer tüm martılar kendisini dışlar. Bu durumdan çok rahatsız olan Manou ailesini ne kadar sevsede artık kendi cinslerinin yanına gitmesi gerektiğini anlar ve kendi cinsleriyle vakit geçirmeye başlar. Kendi türünden kuşlarla tanışarak gerçek benliğini keşfetmeye başlayan Manou içinde hayat bambaşka bir hal alacaktır. Bir gün martılar ve kırlangıçlar büyük bir tehlike ile yüz yüze geldiklerinde günün kahramanı Manou olacaktır.

2019 yılında Almanya’dan sonra ülkemizde de vizyona giren Manou the Swift full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Konuşan Hayvanlar izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.