Mezarcı 2017 Türk Filmi Tek Parça izle – Emre Altug Filmi

09-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Mezarcı 2017 Türk Filmi Tek Parça izle – Emre Altug Filmi
3.746 defa izlendi

Almanya’da başlayan ve daha sonra orada öğrenilen mesleki bilgilerin ülkemizde ne denli işe yaradığını konu alan Mezarcı tek parça izle 1.500.000 dolar büçte ile hazırlanmış bir Türk filmidir. Mezarcı izle adlı film sinemalar da 1.262.583 insan tarafından izlenmiş ve yapımcılarına güzel paralar kazandırmıştır.

 

Mezarcı tek parça izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ejder yeni bir hayat kurmak için işçi olarak gittiği Almanya’da mezarcılık üzerine uzmanlaşmıştır. Yanında çalıştığı ustası tarafından her şeyi öğretilen Ejder, sonunda mesleğin en ince ayrıntılarını bile kapmış bir usta haline gelmiştir. Hayatını bu meslek üzerinden kazanmaktadır. Ancak Ejder’in Almanya’daki düzeni babasının vefatıyla sarsılır. Babasının vefat haberini alır almaz doğduğu ve büyüdüğü yer olan Dalaman Şerefler köyüne gider. Memleketi olan Dalaman Şerefler Köyü’ne dönen Ejder, köyündeki yerli ve yabancıların oluşturduğu milyon dolarlık yaşam alanlarıyla karşılaşınca mezarcılık konusundaki birikimlerini para kazanmak için kullanmaya karar verir. Ejder, aslan yattığı yerden belli olur felsefesiyle vefat eden zenginlere köy mezarlığı yerine ölümsüzlüğü simgeleyen zeytin ağaçları altında bir istirahat yeri sunma yoluna baş koyar. “Yatay mezarcılık, öldükten sonra bile yanınızda olacak” sloganı açtığı şirket sayesinde kişiye özel mezarlar tasarlamaya başlayan Ejder’in işleri yolunda gitmeye başlarken, kasabaya sonradan yerleşen Bektaş’ın travmatik hikayesi Ejder’i derinden etkileyecektir. Tam her şeyi yoluna koyduğunu düşünen Ejder, bu adamın hikayesine ortak olduktan sonra hayatını etkileyecek adımlarını daha temkinli atmaya başlayacaktır. Mezarcı full hd izle adlı filmde, insanların para kazanmak için her şeyi yaptıklarını, hatta ve hatta insanların dini duygularının nasıl sömürüldüğünü anlatan olaylara tanıklık edeceksiniz.

 

2017 yılında vizyoa girdikten sonra büyük din adamları tarafından büyük eleştiriler alan fakat onları işlerine çomak soktuk ondan böyleler mantığıyla yayınlanan Mezarcı 720p izle adlı film sitemize hd kalite de ve sansürsüz olarak eklenmiştir. Aynı zamanda bu filme benzer bir film daja izlemek isterseniz Göçebe adlı dram filmimize de bakabilirsiniz. İyi seyirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Mezarcı 2017 Türk Filmi Tek Parça izle – Emre Altug Filmi "
  1. Alev_rheyma 4 Mart 2019, 11:20 -

    Minik başrolde oynuyor ve adam mezarcı olarak iyi iş çıkarmış

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.