Sporbet

Mia et le lion blanc 2019 Full Hd izle – Fransa Aslan Dramatik Filmleri

23-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Mia et le lion blanc 2019 Full Hd izle – Fransa Aslan Dramatik Filmleri
2.251 defa izlendi

Yaşadığı Londra’yı çok seven bir kızın yaşadıkları yerden ayrıldıktan sonra başına gelen macera dolu olayların ele alındığı Mia et le lion blanc tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Mia et le lion blanc izle adlı film sinemalar da 34.564.793 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Mia et le lion blanc tek part 2019 seyret

 

Mia et le lion blanc full hd izle adlı bu mükemmel filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Londra’da güzel ve huzurlu bir hayatı olan Mia burada ki arkadaşlığını, hayatını ve düzenini çok sevmektedir. Buradan asla ayrılmak istemeyen ve ailesinin de bunu düşünmediğini sanan Mia çok rahattır. Ancak ailesinden beklemediği bir ve onu derinden sarsan bir haber alır. Ailesi bir aslan çiftliği işletmek için ailesi Güney Afrika’ya taşınmaya karar verir. Bu durum 10 yaşında ki Mia’yı derinden sarsan bu karar düzenini bozmaya yeter. Ancak daha küçük olduğu için Ailesi ile gitmek zorundadır. Gittiğin de derinden bir yalnızlık içine giren Mia bembeyaz bir aslan görerek ona çok düşkün bir hale gelir. Bu aslanla her gün vaktinin çoğunu geçirmeye başlar. Onun için belki de buraya gelmek büyük bir mucizedir. Başta istemese de şimdi burada olduğu için çok mutludur. Mia aslanına Charlie adını verir. Charlie ve Mia’nın arasın da çok büyük bir bağ vardır. Ancak Mia’nın öğrendiği bir şey onu derinden üzer. Mia’nın babasının sakladığı bit sırrı ortaya çıkar. Bu sır yüzünden hayatları alt üst olur. Mia evlatlık olduğunu öğrendikten sonra ailesi olmaya birileriyle yaşamak istemez. Onları çok sevse de yük olduğunu düşünmeye başlar. Onları bu yükten kurtarmak ister. Kalbi çok kırılmıştır Mia’nın ailesi sandığı insanların aslında ailesi olmadığını öğrenmesi onu çok üzmüştür. Küçücük bedeniyle evi terketme kararı alır. Tek başına ne yapacağını bilmiyordur. Ancak artık gerçek ailesi olmadığını öğrendiği insanlarla görüşmek istemez. Mia, aslanı Charlie’yi alarak evi terk eder. Ailesi başta onun evi terkettiğini düşünmez. Aslanı ile her zaman gittiği kulübede diye düşünür. Ancak saat epey geç olduktan sonra kulübeye bakarlar. Mia’yı kulübede göremeyen anne baba büyük merak haline girer. Anne ve baba Mia’yı ararken, Mia aslanı Charlie için düzgün bir yaşam yeri bulmaya çalışır. Aslanı ile zorlu bir maceraya atılan Mia tehlike içindedir.

 

Bir kız çocuğu ile aslanların arasındaki bağı konu olarak beyaz perdeye aktaran ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilen Mia et le lion blanc Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Beautiful Boy izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.