Sporbet

Mircin 2019 ilginç yerli korku filmi sansürsüz izle

30-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Mircin 2019 ilginç yerli korku filmi sansürsüz izle
527 defa izlendi

Yerli korku filmlerinin belki de son isimlerine gelindiği ve insanların dini korkularını kullanarak yapılan filmlerden bir tanesi olan Mircin sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Mircin izle adlı film sinemalar da 5.578.462 kişi tarafından izlenmiştir.

Mircin 2019 Türk korku filmi izle

Mircin tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Hazal, genç ve güzel bir kızdır. Hayatı boyunca herkes tarafından sevilen bir kız olmayı başarmıştır. Kalbinin temizliği ile yaşayan ve her zaman adaletli olmaya çalışan bir yapısı vardır. Hazal hukuk fakültesini bitirdikten hemen sonra işe başlar. En yakın arkadaşı Azra onun için çok önemlidir. Her şeyini onunla paylaşıp onunla vakit geçirmek kendisi için en güzel şeylerden birisidir. Hazal, Azra’ya çok düşkündür ancak en yakın arkadaşı olmasına rağmen ona güvenmemektedir. Alanam Sebebini bilmediği bir şekilde Azra’nın kendisini sevmediğini düşünür. Hazal, erkek arkadaşıyla evlenme planları kurduğu süre zarfında aralarında bir takım bozulmalar olduğunu hisseder. Sevgilisi artık kendisine düşkün değildir. Neden olduğunu bilmesede bu durum onu çok üzer. O sıralarda en yakın arkadaşı Azra ilede arası bozulur. Bir gece uykusundan uyanan Hazal büyük bir kabusun içindeymiş gibi olur. Etrafında doğaüstü şeylerin olduğunu sezer başta bütün bunlara anlam veremez. Ne yapacağını bilemeyen Hazal korku dolu anlar yaşamaya başlar. İşyerinden arkadaşı ise kendisinin bir hocaya gitmesini tavsiye eder. Hazal öğrendiği şeyler ile yıkılır. Mircin cinleri genç kız bir büyü sebebiyle musallat olmuştur.

Son yılların en korkunç sahnelerini içinde barındıran ve izleyen herkesin nabzını yükselten Mircin full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Penceredeki Kadın izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Mircin 2019 ilginç yerli korku filmi sansürsüz izle "
  1. fatos 1 Ağustos 2019, 16:24 -

    Güzel bir korku filmi. Adı da entresan

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.