Sporbet

Müzede Bir Gece 1 Full Hd izle – Amerikan İngiliz Fantastik Komedi Filmi 2006

28-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Müzede Bir Gece 1 Full Hd izle – Amerikan İngiliz Fantastik Komedi Filmi 2006
815 defa izlendi

Son zamanların izlenen en komedi filmlerinden olan ve yayınlandıktan sonra insanların gözdesi haline gelen Müzede Bir Gece 1 full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Müzede Bir Gece 1 izle filmi sinemalar da 4.743.224 kişi tarafından izlenmişt.r

 

Müzede Bir Gece 1 full tek part seyret

 

Müzede Bir Gece 1 tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. New York’ta işini bir hata sonucunda tamamen kaybeden ve eşinden yeni boşanmış olan Larry Daley her şeyini kaybettiğini düşündüğü bir kıvamdadır. Oğlu Nick ise babasına çok düşkündür. Babası onun için bir kahraman gibidir. Ancak babasının onu hayal kırıklığına uğrattığını düşünür. Onun için varsa yoksa babası olan oğlu için artık babası düşük bir pozisyondadır. Larry Daley ise her şeyi düzeltmenin zamanını düşünerek kendisine bir iş aramaya başlar. Ancak bir türlü iş bulamamaktadır. Bu yüzden hayatının alt üst olduğunu hisseder. Oğluna iyi bir baba olamadığını düşünür. Baş vurduğu bir müzeden işe çağırılır. Bir müzede gece bekçisi olmaya başlar. Bu iş onun için biraz zor ve kötü olsa da para kazanmak için bir işe ihtiyaç duyduğu için bu işe muhtaçtır. Bu işe giren 3 tane yaşlı adamın yerini almıştır. Onlardan daha genç olduğu için bu işi kapması çok daha kolay olmuştur. Ancak bu müzede düzgün olmayan bir çok şey vardı. Başta bu fark edilmese de onun için her şey zorlu bir gün olacaktır. Daha ilk günden müzede hiç bir şeyin normal olmadığı belli olur. Bu müzede tüm heykeller güneş battıktan sonra canlanmaktadır. Bu müze senelerce farklılıklarıyla tanınmıştır. Ancak Larry işe girdiğinden beri o müze tam olarak bir kaos haline girer. Genç adamın tam olarak pek bir şeyden haberi yoktur. Oğlu Nick ise müzeyi çok görmek istediği için oğlunu da müzeye götürür. Nick için her şey merakla başlar. Müzede çok eğlenmektedir. Ancak hiç beklenmedik bir şey olur. Paraya ihtiyacı olan diğer güvenlik görevlileri ise müzede ki en değerli sihir bir taşı çalmak için müzeye girerler. Zorlu bir şekilde olacaktır bu. Sihirli taşa yaklaşmalarına dakikalar kala gün batımı meydana gelir. Larry bu hırsızlığı farkına vardığı için müzede ki heykellerle bir anlaşma işine girer. Tarihi karakterleride organize ederek onları kendisine güvendirir. Müzeyi korumak için ve hırsızları yakalamak için bunları yapmak zorundadır. İşinden olmak istemeyen Larry, oğlu ve heykeller büyük bir savaşın içine girer. Ancak bilmiyordur ki bu müzeyi kurtarma sonucunda daha üst kademelere gelecektir. Oğlu Nick’in ise eski kahramanı olmaya adım adım yaklaşmaktadır. Bu zorlu savaşla müzeyi kurtarmayı başarmışlardır. Herkesin gözdesi olan baba ve oğul için her şey eskisinden daha güzel olacaktır.

 

2006 yılında vizyona giren ve izleyicilerin yanı sıra en sert eleştirmenlerden bile tam not almayı başaran Müzede Bir Gece 1 Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin son serisini izlemek isterseniz Müzede Bir Gece 3 izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.