Sporbet

Nasipse Olur 2019 yerli romantik filmi sansürsüz izle

10-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Nasipse Olur 2019 yerli romantik filmi sansürsüz izle
119 defa izlendi

Birbirini delicesine seven bir kız ve erkeğin birlikte olabilmek için göze aldıkları komik olayların beyaz perdeye aktarıldığı Nasipse Olur sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Nasipse Olur izle adlı film sinemalar da 5.578.225 kişi tarafından izlenmiştir.

Nasipse Olur 2019 tek part fullhd izle

Nasipse Olur tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Nasipse Olur, üst üste gelen felaketlere rağmen hala ayakta durabilen inatçı bir kadının hikayesini konu olarak ele alıyor. Günfer, geçimini pastacılık yaparak sağlayan bir kadındır. Pastacılık yapmayı çok sevsede bu işten artık yorulmuştur ancak tek başına ayakta kalmaya çalışan bir kadın olduğu için bu işe epeyce bir ihtiyacı vardır. Günfer, annesini daha çok küçük yaşta kaybetmiş ve babasıyla birlikte yaşam mücadelesi vermeye çalışmıştır. Günfer’in babası kendisine hem anne hem de baba olmaya çalışmış ve kızının her daim arkasında durmak için çabalamıştır. Ancak babası bir kaza sonucunda hayatını kaybeder ve genç kadın babasının ölümünden sonra tamamiyle yıkılır. Ne yapacağını nasıl ayakta kalacağını bilemeyen Günfer bu durumdan bir anda önce sıyrılıp hayatına devam etmelidir. Tek başına hayat mücadelesi vermeye çalışan Günfer bütün felaket ve zorluklara karşı ayakta kalmayı başarmış ve yıkılmamıştır. Ancak bir gün mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yolları kesişir ve her şey çok başka bir hal alır. Gökhan Günfer’i gördüğü anda genç kadına tutulur. Peki Günfer hayatının geri kalan dönemini korkmadan Gökhan’la geçirecek midir ?

Son yıllar da yapılan en iyi yerli romantik komedi filmi olarak karşımıza çıkan Nasipse Olur full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Onun Adı Petrunya izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.