Sporbet

Nebula Türkiye dram filmi sansürsüz izle 2019 baş yapıtları

23-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Nebula Türkiye dram filmi sansürsüz izle 2019 baş yapıtları
547 defa izlendi

köy hayatında yaşayan bir delikanlının baktığı ve kendisine ekmek parası kazandıran hayvanlarını başkalarına kaptırmamak için verdiği savaşı konu alan Nebula sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Nebula izle adlı film sinemalar da 5.748.895 kişi tarafından izlenmiştir.

Nebula 1080p yerli dram filmi izle

Nebula tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Hay 7 yaşında iken ölü bir at bulur ve bu at sayesinde büyüleyici bir keşifin içerisine girmiş olmaktadır. Hay bu atın ilk başta sadece sıradan bir at olduğunu düşünsede içten içe daha fazla bir şey beslediğinin farkındadır ve bu yüzdende çocuk olmasının verdiği farkındalıkla her çocuğun yaptığı gibi hislerine güvenerek hareket etmektedir. Hay bu büyüleyici keşifin aslında at ile ilgili olmadığını bunun daha derin anlamlar içerdiğini büyüdükçe fark etmeye başlamıştır. Bu büyüleyici keşif ile ilgili gözlemleri ve yetişkinlerin artık sadece iskeletten ibaret olan ölü bedenden kurtulma çabaları onda derin bir iz bırakmıştır. Bu derin iz sebebiyle de büyüdükçe daha farklı ve daha çok bu yönde düşünceler içerisine girmeye başlamıştır. Bu olayla beraber o da düşünceleri konusunda daha çok olgunlaşmış ve aslında kafasındaki soru işaretleri de artmaya başlamıştır. Artık o hayat ile ölüm arasında ki yaşamıda düşünmeye başlamıştır. Hay, artık büyümüş ve yetişkin birisi olmuştur. Yirmili yaşlarına gelmiştir ve bir kurban bayramında koyunu kesecek iken yanlışlıkla elini keser. Bu durum sonucunda ise çocukluk anıları tekrardan zihninde canlanarak geçmişe dair hatıralarını hatırlamaya başlar. Hay, koyun ile kendisi arasında olan bağlantının da bu şekilde farkına varır ve artık kafasında daha fazla düşünce oluşmaya başlamıştır. Bu olaydan sonrada aslında etrafında ki bütün olaylarında onunla ilgili olduğunu ve her olaylada bir tür bağlantı kurulduğunu fark eder. Hay bu olaylar sonrasında ise ölüm ile yaşamın aslında birlikte var olabileceğini deneyimleyeceği inanılmaz bir yolculuğa çıkar.

Son zamanlar da yapılan komedi köy filmlerinin aksine tam anlamı ile drama filmi olarak karşımız çıkan Nebula full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Elly Hakkında izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden rahatça izlemeniz mümkün olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Nebula Türkiye dram filmi sansürsüz izle 2019 baş yapıtları "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.