Sporbet

Neşeli Günler 1978 Sansürsüz Full Hd Tek Parça Efsane Yerli Aile Filmi izle

07-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Neşeli Günler 1978 Sansürsüz Full Hd Tek Parça Efsane Yerli Aile Filmi izle
1.078 defa izlendi

Ülkemizin en iyi aile filmlerinden biri olarak 1978 yılında vizyona giren ve Avşar sinemalarının en gözde filmlerinden olan Neşeli Günler sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Neşeli Günler izle adlı film sinemalar da 52.678.269 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Neşeli Günler 1978 tek part izle

 

Neşeli Günler full hd izle adlı bu mükemmel efsane yerli aile filmimizin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Kazım Efendi ve Saadet Hanım yıllardır mutlu bir çift olarak hayatlarını devam ettirmiştir. Acısıyla tatlısıyla her zaman bir birlerinin yanında olmayı başarmışlardır. Bir birlerine hala ilk gün ki gibi aşık olan bu çiftin arada tartışmalarıda olmaktadır. Kalp kırıklıklarıyla birlikte onları düzeltmeyide başarmışlardır. Bu evlilikle birlikte 6 evlat sahibi olmuşlardır. Neşeleri her zaman yerinde olan bu aile yeri geldiğinde gülüp eğlenip oyunda oynamaktadırlar. Kazım Efendi çok ağar başlı bir adamdır. Kalp kırmaktan nefret eden Kazım Efendi bir gün karısı Saadet Hanım’ın kalbini çok kırar. Defalarca özür dilese de bir türlü kendini affettiremez. Bir zaman sonra bu tavırlara dayanamayan Kazım Efendi, Saadet Hanım’la büyük bir şekilde tartışırlar. Normalde tartışmaları çok kısa sürse de bu sefer ki çok büyüktür. Bu tartışma sonucunda Kazım Efendi 3 çocuğunu yanına alarak evi terkeder. Saadet Hanım ve Kazım Efendi kararlarından asla dönüp barışmazlar. Hiç kimse geri adım atmadığı için evlilikleri sona erer. Saadet Hanım da 3 çocuğunu birden alıp evi terkeder. Yıllarca 6 kardeş bir birlerini göremezler. Oradan oraya savrulan çocuklar kardeşlerini çok özleselerde ailelerini üzmek istemedikleri için uzak kalırlar. Yıllar geçtikten sonra bir birlerini unuturlar. Ancak Kazım Efendi ve Saadet Hanım çocuklarının özleminden yanıp tutuşur. Kazım Efendi yaşadığı mahalle de bir ekmek fırını açıp geçinir. Saadet Hanım ise terzilik yaparak geçimini sağlar. Saadet Hanım çalıştığı iş yerinden kovulur. Çaresiz kadın ne yapacağını bilmeyerek daha uygun bir eve çıkmaya karar verir. Kazım Efendi’nin ve yıllarca ayrı kaldığı çocuklarının yaşadığı mahalleye taşınır. Herkes bu durumdan habersizdir. Bir gün kardeşlerden Ahmet ve Mehmet aynı kızı idare ettiğini öğrenip bir birlerine girerler. Ancak kardeş oluklarını bilmemektedirler. Büyüdükleri içinse bir birlerini hatırlamazlar. İkisinin kavgasını Ziya Bey ayırır. Ziya Bey, Kazım Efendi’nin en yakın dostu olduğu içim Ahmet ve Mehmet’in kardeş olduklarını bilir. Gerçeği bu iki kardeşe anlatır. Bu duruma çok şaşırsalar da bir o kadar kavuştukları için mutlu olurlar. Bu durumda 6 kardeş yeniden bir araya gelerek anne ve babalarını barıştırmak için plan kurarlar. Kazım Efendi ve Saadet Hanım yeniden bir araya gelebilecekler midir ?

 

Ülkemiz de yapılan en iyi aile filmi olan ve bir daha üzerine bir aile filmi yapılamayan filmlerin başında bulunan Neşeli Günler tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Tosun Paşa izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.