Sporbet

Notti Magiche 2019 Türkçe dublaj izle İtalya komedi filmi

19-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Notti Magiche 2019 Türkçe dublaj izle İtalya komedi filmi
525 defa izlendi

1990 yılında İtalya’da oynanan Dünya Kupası maçları sırasında nehirden çıkarılan bir cesetin ardından sinema dünyasına yapılan baskınları konu alan Notti Magiche Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 Euro olarak açıklanmıştır. Notti Magiche izle adlı film sinemalar da 4.764.695 kişi tarafından izlenmiştir.

Notti Magiche Türkçe altyazılı izle

Notti Magiche tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, polisler olağanüstü bir cinayetin peşine düşmüştür. İtalyanlar aldıkları kupanın sevincini yaşarken polisler Tiber Nehrinden çıkan cesedi araştırmaya koyulur. Bu cesedin kime ait olduğunu bilmeyen polis memurları otopsiye başvurur. Cinayet olduğu bellidir ancak nehrin kenarında hiç bir ize rastlanmamıştır. Bekmeledikleri bir cinayet olan bu suç herkesi tedirgin bir hale sokar. Otopside cesedin bir ünlü aktöre ait olduğunu öğrenilir. Bunun sonucunda polis memurları cinayetin zanlısını bulmak için ünlü camiasına girer. Bu dönem içerisinde bir birinden farklı karakterlere sahip olan Luciano, Antonino ve Eugenia adında ki üç senarist sinema kapılarını açmayı sağlayacak bir yarışmaya katılırlar. En büyük şüpheli olarak görülen üç senaristin en büyük şüphelisi Antonino’dur. Antonino ile bir tartışma içerisinde giren aktör işini terketmiştir. Ancak hala elle tutulur bir kanıt yoktur. Saponaro kurnazlıkları ile bilinen bir senaristtir. Aynı zamanda Luciano, Antonino ve Eugenia’nın katıldığı yarışmanın kurucusuda Saponaro’dur. Bu adamın kurnazlıkları ve bir takım hileleri sonucunda üç senarist Saponaro ile bir birine girer. Sonucunda ise yarışmadan diskalifiye olur. Ancak üç yakın arkadaş ölen aktör yüzünden karakola gider. Ölen aktörle bu üçlü arasında ki bağ bilinmesede en büyük şüpheliler arasındadırlar. Peki ölen aktörün gerçek katili kimdir ?

2019 yılında vizyona giren ve sinema sektöründeki en büyük 3 yönetmene karşı yapılan operasyonları beyaz perdeye aktaran Notti Magiche full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da BrightBurn izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ kafi olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Notti Magiche 2019 Türkçe dublaj izle İtalya komedi filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.