Sporbet

Oh Olsun 1974 Full Hd izle Tarık Akan Yerli Efsane Filmi

28-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Oh Olsun 1974 Full Hd izle Tarık Akan Yerli Efsane Filmi
714 defa izlendi

Bir çapkın adamın 4 kızı idare ettiği ve bir kardeşinin ise kızlara devamlı para yedirdikten sonra çok korktukları babalarına yakalanınca hayatlarının kabusa dönmesini konu alan Oh Olsun full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Oh Olsun izle adlı film sinemalar da 1.647.853 kişi tarafından izlenmiştir.

Oh Olsun yerli komedi filmi izle

Oh Olsun sansürsüz izle adlı bu harika komedi filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, varlıklı bir iş adamı olan Fehmi Haznedar zengiliği ile insanları kıskandıran bir adamdır. Herkes onun gibi olmak ister hatta onun yerinde gözü olan bile vardır. Büyük bir fabrikası olan zengin iş adamı Fehmi Haznedar karısını yıllar önce kaybetmiştir. Karısına deli gibi aşık olan adam onun ölümü ile sarsılmıştır. Karısından Fehmi’ye kalan ise 3 oğludur. Oğullarına çok düşkün olan iş adamı Fehmi onların iyi bir yerlere gelip güzel bir hayat yaşamalarını ister. Fehmi hiç bir zaman oğullarını para ile şımartmamıştır. Oğullarının kendi parasıyla bir yerlere gelmesini istemez. Tek istediği onların çaba sarf ederek bir yerlere gelmesidir. 3 çocuğundan birisi kendi fabrikasında çalışmakta diğer ikisi ise lise ve üniversite okunmaktadır. En büyük olan oğlu liseyi bitirdikten sonra üniversiteye başlar ancak ders ile hiç bir alakası yoktur. Büyük oğlu Ferit’in tek ilgisini çeken şey kadınlardır. Onlarla eğlenip vakit öldüren Ferit hayatı hiç bir zaman ciddiye almaz. Ancak bir gün beklenmedik bir şekilde karşısına çıkan bir kadına ilk görüşte aşık olur. Bu kadın o kadar güzeldir ki bu zamana kadar sevgili olduğu bütün kadınlardan daha doğal ve daha güzeldir. Bu kadına bir kere bakan bir daha bakar. Fabrikada çalışan bu kadının gözü hiç bir erkeği görmez. Ancak Ferit onun arkasında pervane olur. Genç kadın Ferit’e yüz vermez. Çünkü hem onun patronun oğlu olduğunu biliyordur hemde çapkın biri olduğunu biliyordur. Bu yüzden Ferit’ten uzak durmaya çalışır. Ancak istesede ondan uzak duramaz. Babası bu ilişkiyi öğrendiğinde oğlunun böyle bir kızla birlikte olmasını istemez. Ancak Ferit babasının bütün karşı çıkmalarına rağmen genç kadınla evlenmeye karar verir.

Son zamanlar da yapılan filmlere bakınca ne kadar değerli filmleriden birisi olduğunu anladığımız Oh Olsun tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sultan izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.