Sporbet

Ölüm Kitabı 1990 Türkçe Dublaj izle ABD Gerilim Filmleri

26-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Ölüm Kitabı 1990 Türkçe Dublaj izle ABD Gerilim Filmleri
644 defa izlendi

Dünyanın en büyük korku romanı yazarı olan Stephen KING’in en büyük eserlerinden olan ve beyaz perdeye uyarlanan Ölüm Kitabı Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Ölüm Kitabı izle adlı film sinemalar da 146.478.902 kişi tarafından izlenmiştir.

Ölüm Kitabı full hd korku filmi izle

Ölüm Kitabı tek parça izle adlı bu harika korku filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yazar Paul Sheldon arabasının kazara takla atarak yoldan çıkmasından başka bir şey hatırlamamaktadır. Bu kazadan sonra uzun bir süre yatmış ve bir türlü kendine gelememiştir. Zaman geçtikçe iyileşmeye başlamış ve yavaş yavaş kendine gelmeye başlamıştır. Gözünü açtığı zaman tek hatırladığı şey Annie Wilkes’in evinde gözlerini açmış olmasıdır. Bu kadının evinde ne yaptığı bilmiyor ve neden burda gözlerini açtığından haberi bile yoktur. Ama onun hayatını kurtardığı ve o yatarken ona bakıp pansuman yapıp iyileştirmeye çalıştığının farkına varabilmiştir. İlk başta kadını iyi birisi sanmıştır ve ondan korkmaması gerektiğine karar vermiştir. Sonuçta onu iyileştirmiştir ondan korkması için ortada hiç bir sebep yoktur. Zamanla iyileşiyor ve biraz daha kendine gelmeye başlıyordur. Yaraları yavaş yavaş kaybolmaya başlıyordur. Biraz daha toparlanıyordur. Annie bu süre zarfı içinde ona elinden geldiğince daha iyi bakabilmek için uğraşıyordur. Zamanla aralarında ki samimiyet artmaya başlamıştır ve birbirlerini daha iyi tanımaya başlamıştır. Annie onun fanatik bir hayranı olduğunu ona söylemiştir ve gözünün ondan başka bir şey görmediğini de ona söylemiştir. İlk başta bu durum aslında içten içe onun hoşuna da gitmeye başlamıştır. Ama sonra Annie’nin fanatik durumu aslında psikopatlık hayranlık kadar çok olduğunun farkına daha sonraları varmaya başlamıştır ve artık ondan uzakta olması gerektiğinin evden bir an önce gitmesi gerektiğinin farkına varmıştır. Annie’ye bunu nasıl söyleyeceğini bilememektedir. Söylediği zaman nasıl tepki alacağını bilmiyordur bu yüzden uzun bir süre bunu düşünmek zorunda kalmıştır ama artık bunu Annie’ye söylemesi gerekmektedir çünkü başka bir yolu yoktur. Annie ile bunu konuşmak zorunda kalmıştır ve Annie o tam bunu konuşurken onun konuşmasını kesmiştir. Annie ile konuşamayacağın farkına varmıştır ve gece o uyurken evden çıkması gerekiyordur. Gece olmuş Annie uyumuştur. Gece kapıya doğru sessiz bir şekilde hareket etmeye başlamıştır. Kapıyı açmaya çalıştığında kapının kilitli olduğunun farkına varmıştır. Bir şey yapamadan geri yattığını yere dönmüştür ve orada uyumaya devam etmeye karar vermiştir. Sabah kalktığı zaman ne yapacağını düşünmektedir. Sabah kalktığı zaman Annie’yi görmüş ve ona kapıların neden kilitli olduğunu sorduğu zaman senin buradan kaçmaman için cevabını almıştır. Artık anlamıştır hayatının sonuna kadar onun kişisel tutsağı haline gelmiştir. Buradan kurtulabilecek midir?

Ellerine geçen bir kitap sayesinde hayatları mahvolan insanların bu durumdan kurtulmak için çabalarını anlatan Ölüm Kitabı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Zombieland izle adlı filmimize de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.