Sporbet

Ölümcül Labirent 2019 Türkçe dublaj izle 30 ocak filmleri

13-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Ölümcül Labirent 2019 Türkçe dublaj izle 30 ocak filmleri
1.218 defa izlendi

Yapılan yüksek yüksek binaların ve gökdelenlerin aslında insanların hayatını nasıl mahvettiğini beyaz perdeye aktaran Ölümcül Labirent Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Ölümcül Labirent izle adlı film sinemalar da 5.747.885 kişi tarafından izlenmiştir.

Ölümcül Labirent hd kalite de izle

Ölümcül Labirent full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Birbirlerini hiçbir türlü tanımayan birbirinden tamamiyle bağımsız 6 kişinin başına geleceklerini konu alır. 6 kişiden birbirini tanımıyordur ve tamamiyle kontrolleri dışında bir şekilde bu olayın içerisine çekilirler. Hiç beklemedikleri bir anda bu esrarengiz olay sebebiyle neler olacağını onlarda bilmiyordur. İlk başlarda her şey onlara çok kolay gelse herkes sadece kendini düşünsede zamanla yaşadıkları olaylar sebebiyle tek başlarına kendilerini kurtaramayacaklarının farkına varırlar. Hepsinin eline biletler ve siyah kutuların geçmesi sonucunda tonlarca para kazanacaklarını sanıp bu oyuna hepsi dahil olmak ister ama bilmedikleri şey ise şudur ki hiçbir şey kolay olmayacaktır belki sonucu çok kötü yerlere çıkabileceklerdir. 6 kişide bu oyuna katılır ve hepsi de cebini doldurma derdinde olduğu için gözleri diğerlerine kör olmuş bir şekilde sadece para için bunu ilerletmeye devam ediyorlardır. Oyunun en başında kazandıkları paralar sonucu oyunu çok kolay bir şekilde buldukları için sonuna kadar gitmek istemişlerdir ve bu sebeplede her defasında daha fazla tehlikeye girdiklerinden haberleri dahi yoktur. Ama her yeni bir oyun sonucunda hayatları daha da riske giriyordur ve bunların farkına varamadıkları için de oyun oynayıp para kazanmak istiyorlardır. Ama sonra yavaş yavaş fark etmeye başlamışlardır ki yaptıkları şeylerin belki de onlara bir zararı olabilecektir. Her biri farklı oda da kilitlilerdir ve bu sebeple de birbirlerinin oynadığı oyunlardan haberleri olmuyordur. Her biri başına gelen zor ve farklı oyunlarla baş başa kalır ve bu aslında bunun gittikçe masum bir oyun olmadığını anlarlar. Bu gizemli odalar arkasında ki sırrı tek başlarına çözemediklerini anladıkları zaman hep beraber kalarak bu sırrı çözüp hayatlarını da kurtarmaya çalışırlar.

Son yıllar da yapılan en anlamlı filmlerden bir tanesi olan ve yabancı korku filmlerinde çığır açan Ölümcül Labirent tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Hayvan Mezarlığı izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Ölümcül Labirent 2019 Türkçe dublaj izle 30 ocak filmleri "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.