Sporbet

Ölümcül Temas 2019 Türkçe dublaj izle Alman gerilim filmi

04-09-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Ölümcül Temas 2019 Türkçe dublaj izle Alman gerilim filmi
396 defa izlendi

Kendisini kaçıran adamlardan kurtulmanın yolunu arayan bir kadının kendisine yardım eden adamı araştırırken 15 sene önce kendisine saldırı sonucunda ceza evine düştüğünü öğrenmesiyle başlayan aksiyon ve gerilim dolu olayları beyaz perdeye aktaran Ölümcül Temas Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Euro olarak açıklanmıştır. Ölümcül Temas izle adlı film sinemalar da 3.645.755 kişi tarafından izlenmiştir.

Ölümcül Temas 2019 tek part full izle hd

Ölümcül Temas full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ölümcül Temas, bir sabah tanımadığı adamlar tarafından kaçırılan genç kadının kurtulma hikayesini anlatıyor. Genç kadın sabah koşusuna çıktığı sırada beklenmedik bir olayla karşı karşıya kalır. Bayıltılarak bir arabaya atılan genç kadın kaçırılma sahnesini hatırlamasada kendisini tel bir kafesin içerisinde bulur. Neden kaçırıldığı hakkında hiç bir fikri olmasada kurtulmaya çalışır ancak kafesin içinden çıkması çok zor olacaktır. Ancak genç kadın bir süre sonra bir adamın kendisini kurtarmaya geldiğini görür. Bu adamı başta tanımasada 15 sene önce kendisine tecavüz ederek hapse giren adam olduğunu anlar. Peki hangisi daha korkunçtur ? Kendisini şimdi kaçıran adamlar mı yoksa 15 sene önce kendisine tecavüz eden adam mı ? Genç kadın kime gideceğini bilemez vaziyettedir. Yapabileceği hiç bir şey yoktur. Bu yüzden kaçmayı tercih eder ve o adama karşı intikam planları kurar. Karşı karşıya kaldığı olay çok zorlayıcıdır. Adamın amacı kendisini affettirmek olsada kadın onu pekte affedecek gibi değildir. Orman yolunda ilerleyerek kaçtıkları adamlardan uzaklaşmaya çalışırlar. Çok yorulmuşlardır ve daha fazla yol katedemeyeceklerini hissederler. Biraz dinlenmeyi düşündükleri sırada arkalarından bir kaç silahlı adamın geldiğini görürler. Ne yapacaklarını bilemeyen 3’lü kaçmaya başlar. Artık savaş başlamış ve birlikte kaçırdıkları vakit sonucunda dahada kenetlenmişlerdir. Genç kadın ise bu adamların neden peşlerinde olduğunu bilemez.

Bir kadının hayatının en korku dolu anlarını ceza evine düşürdüğü adam ile atlatmasını beyaz perdeye aktaran Ölümcül Temas tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Above The Shadows izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.