Sporbet

Onun Adı Petrunya 2019 full hd izle aşık kadın dram filmi

28-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Onun Adı Petrunya 2019 full hd izle aşık kadın dram filmi
278 defa izlendi

Savaş zamanında askerlere yardım etmekten kaçan tüm kadınların aksine askerlere yardıma giden bir kadının hayat hikayesinin anlatıldığı Onun Adı Petrunya full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Onun Adı Petrunya izle adlı film sinemalar da 57.745.775 kişi tarafından izlenerek büyük bir rekor kırmıştır.

Onun Adı Petrunya tek part 2019 izle

Onun Adı Petrunya tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Gospod postoi, imeto i’ e Petrunija, sadece erkeklerin katılabileceği geleneksel bir törene müdahale eden genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Ocak ayının 19’unda yeni nir tören düzenlenir. Bu törene katılan kişiler ise erkek olmak zorundadır. Törene katılan erkekler, rahip tarafından suya atılan haçı çıkarmak için birbirleri ile yarışır. Yarış zorlu ve epeyce mücadele gerektirmektedir. Ancak erkeklerin mücadelesinde birinci olana çok güzel bir hediye verilir. İnanışlarına göre haçı bulmayı başaran kişi huzur ve servete kavuşacaktır. Bunun tam olarak doğruluğu olmasada böyle bir şeye inanılmaktadır. 31 yaşındaki Petrunjia iş bulmakta çok zorlanır ve bir türlü kendi mesleğine göre bir iş bulamaz. Tekrardan başarısız bir iş görüşmesinden gelen Petrunjia, Epifani törenine denk gelir. Törene denk gelen genç kadın içeri girmeye karar verir kendini bir anda suyun içerisine atılan haçı çıkarırken bulur. Ancak bir sorun vardırki törene kadınların katılması yasaktır ve erkekler bu duruma çok sinirlenir. Petrunjia’nın üzerine saldıran erkekler kadından haçı almaya çalışır. Alanam Ancak genç kadın haçı vermeme konusunu epey ısrarcıdır. Artık her şey rahibin kararına bağlıdır. Rahip ise genç kadını birinci ilan eder. Ancak bütün erkekler genç kadına düşman olur ve hayatı ona zindan etmek için planlar yapar. Petrunjia ise kendisini korumak için elinden ne geliyorsa yapmaya hazırdır.

Bir kadının fedakarlıklarını konu alan ve kadınların önemini anlatan Onun Adı Petrunya Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Sadık Bir Adam izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.