Sporbet

Oray Alman Türk filmi full hd izle dramatik genç filmleri

03-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Oray Alman Türk filmi full hd izle dramatik genç filmleri
183 defa izlendi

Oray karısı ile birlikte Almanya’da yaşayan genç bir delikanlıdır ve bu delikanlının kimlik arayışına girdikten sonra başına gelen dramatik olayları beyaz perdeye yansıtan ve aynı zaman da kendi adını taşıyan Oray full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.200.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Oray izle adlı film sinemalar da 5.585.237 kişi tarafından izlenmiştir.

Oray dram filmi 2019 tek parça izle

Oray tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Oray, genç bir adamın kimlik arayışında olması sonucunda zorluklarla mücadelesini anlatıyor. Oray eşine çok bağlı bir adamdır. İman gücü çok kuvvetli olan bu adam eşine ve insanlara saygısıyla herkes tarafından sevilir. Ancak bir gün sinir anında yapmaması gereken bir şey yapar ve eşine boş ol der. Ne yapacağını bilemeyen genç adam hemen imamın yanına gider ve olan biteni anlatır. Eşine çok aşık olan adam ona boş ol demenin pişmanlığıyla yanıp tutuşur ancak ağzından bir kere bu kelime çıkmıştır ve ne yapacağı konusunda hiç bir fikri yoktur. İmamdan akıl almak isteyen genç adam öğrendikleri karşısında çok üzülür. Genç adamın eşinden 3 ay boyunca ayrı kalması gerekmektedir. Eşinden ayrı kalmak ise ona çok zorlu gelecektir. Çünkü eşine çok aşıktır. Ancak bu olaydan sonra eşi kendisinden soğumaya ve uzaklaşmaya başlar. Oray’ında ondan 3 ay uzak kalması gerekmektedir ve Oray yaşadığı yerden Köln’e gider. Burada 3 ay boyunca çalışma kararı alan genç adam başka bir imamada danışmak ister ve burada öğrendiği şey çok farklıdır genç adamın boş ol demesi eşinden 3 ay uzak kalması anlamına gelmemektedir. Boş ol sözü söylendiği zaman evlilik tamamiyle bitmiş olur. Bunun sonucunda büyük bir çıkmaz sokağa giren Oray ne yapacağını bilemez. Çok sevdiği karısından ise ayrı kalmak kendisini çok üzmektedir. İyice düşünüp güzel bir karar vermeİ gerekmektedir bu süre zarfında ise karısını kaybetmesi an meselesidir.

Aşkın, dramın ve aynı zaman da gelecek kaygısının bir arada olduğu Oray sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Pavarotti izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.