Organize İşler 2 Sazan Sarmalı 2019 Sansürsüz izle – Süper Devam Filmleri

17-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Organize İşler 2 Sazan Sarmalı 2019 Sansürsüz izle – Süper Devam Filmleri
3.826 defa izlendi

Yılmaz Erdoğan tarafından yapılan ve ülkemizde en çok sevilen komedi filmleri arasında bulunan Organize İşler adlı filmin devam filmi olarak 2019 yılında vizyona giren Organize İşler 2 tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Organize İşler 2 izle adlı film sinemalar da 4.126.894 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Organize İşler 2 2019 full izle

 

Organize İşler 2 full hd izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Asım Noyan adlı ülkenin en büyük dolandırıcısı, şehrinde yaşayan herkesi dolandırmış fakat polis tarafından yapılan operasyonların hiç birisin de yakalanmamıştır. Yaptığı ufak soygunlar ile hayatını devam ettiren bu adam, sonunda yaptığı işi büyük bir çete haline getirerek insanlar yerine büyük şirketleri dolandırmaya karar verir. Kendisi gibi alanında profesyonel olan dolandırıcılar ile irtibata geçecek olan Asım Noyan, aradığı herkes tarafından aşırı derece de saygı duyulduğundan dolayı ekibinde olmasını istediği herkesi ikna eder. Kurduğu çok büyük bir dolandırıcılık çetesi ile ilk olarak kendi akrabasının şirketini dolandıran Asım Noyan, kurduğu ekibin başarılı bir şekilde çalıştığını anlayınca ekibi ile birlikte büyük işlere korkmadan girmeye karar verir. Bu sıra da Asım Noyan’ın büyük bir çete kurduğu haberini alan polis ekipleri yıllardır yakalayamadıkları bu dolandırıcının çetesini çökertmek için kendi aralarında bir ekip kurarlar. Bu ekibin tek yapması gereken Asım Noyan ve çetesinin telefon trafiklerini takip ederek çetenin yerini bulmak ve bu çeteyi çökertmektir. Asım Noyan kendisi ve ekibi için bir kurulan bir polis birimi olduğunu öğrenince ekibindeki herkese işleri durdurmasını söyler. Bir müddet bu şekilde devam etmek isteyen Asım Noyan ekibinin işlerini durdurduğunu zannetse de Sazan Sarmalı kod adlı bir işin peşinde olan ekip çok yüklü para kazanacaklarından dolayı işi durdurmazlar. Telefon trafiğine yakalanan bu ekip bir gece yapılan operasyon ile yakalanır. Asım Noyan’ı da aldığını zanneden polis memurları içlerinde Asım Noyan’ın olmadığını anladıkların da büyük bir hayal kırıklığı yaşarlar. Ne olursa olsun yapılan operasyonların hiç birisin de yakalanmayan bu dolandırıcı ekibinin intikamını almak için polis merkezi bilgilerini çalacak bir ekip kurmaya karar verecektir. Bu kararın ardından birbirinden komik olaylar birbiri ardına gelişecektir.

 

Son zamanların yapılan en iyi komedi filmi olarak lanse edilen ve ilk filminin hastalarının 2. filmini sabırsızlıkla bekledikleri Organize İşler 2 sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Koyver Gitsin adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Organize İşler 2 Sazan Sarmalı 2019 Sansürsüz izle – Süper Devam Filmleri "
 1. dede 18 Ekim 2018, 20:54 -

  Organize İşler 2 bence kral olmuş kral.

 2. VecihiE 22 Kasım 2018, 18:51 -

  Organize İşler 2 Sazan Sarmalı izle filmi erdoğan’ın yaptığı kral filmlerden biridir. Ama inşallah safak sezer de oynar.

 3. aytugra1967 22 Kasım 2018, 18:51 -

  Organize İşler 2 Sazan Sarmalı efsane komedi olmuş. Sağolasın adminim benim.

 4. Ahmet Kayar 18 Şubat 2019, 22:21 -

  Film gerçekten efsane olmuş. İzlerken ben çok beğendim

 5. kriptobilgiler 9 Nisan 2019, 17:23 -

  Organize işler 2 sazan sarmalı oyunlarını zamanınd Türkiye’de çok yaptılar

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.