Sporbet

Otomatik Portakal 1996 Türkçe Dublaj izle – Bilim Kurgu Filmleri

13-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Otomatik Portakal 1996 Türkçe Dublaj izle – Bilim Kurgu Filmleri
641 defa izlendi

Son derece tehlikeli ve şiddet bağımlısı gençlerden oluşan bir grubun etraflarına verdikleri zararları konu alan Otomatik Portakal Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Otomatik Portakal izle filmi sinemalar da 1.768.221 kişi tarafından izlenmiştir.

Otomatik Portakal tek parça seyret

Otomatik Portakal full hd izle adlı bu müthiş filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, geleceğin Britanyasında, ilaç bağımlısı bir çete her gece düzenli olarak şiddet gösterimlerinde bulunur. Çıktıkları geceler de kimler dışarıdaysa, çetenin karşısına çıkanlar için hiç güzel şeyler olmayacaklardır. Karşılarına çıkan adamları dövüp, hırsızlık yaparlar ve insanlara tecavüz ederler. Bu sürekli böyle devam eder. Artık istedikleri şeyleri elde etmişlerdir. Sadece eğlencesine bunları yapmaya da devam ediyorlardır. Bir gece tekrardan dışarı çıkarlar ve hiç bir zaman olmayacak bir şey olucağından çetenin başının yani Alex’in hiçbir türlü haberi yoktur. Her zaman ki gibi olucağını ve başka bir şey olucağını düşünmez ve normal olarak her gece yaptığı şeylere devam eder. Alex, diğerleri tarafından bir gece polise şikayet edilir ve neler olduğunu anlayamaz. Polisi görünce kaçmaya başlar ve diğerlerinin ise çoktan ortadan kaybolduğunu sadece onun kaldığını görür. Neler olduğunu hala bir türlü anlayamamaktadır ve polislerden kaçması gerektiğinin farkındadır. O yüzden hemen kaçmaya başlamıştır ve kurtulabilmek için yollar aramaktadır. Bir yer bulup sığınmıştır ve polisleri atlattığını düşünmektedir. Biraz bekleyip ortalığın sakinleştiğini sanmıştır ve oradan çıkıp mekanına gitmektedir. Halbuki polisler onu bulamadığı için her yeri sarmış ve onu o gece yakalayacaklarından eminlerdir. Ve düşündükleri gibi de olmuştur. Alex, hiç beklemediği bir an da polisler tarafından yakalanmıştır ve artık o bir suçludur. Cezaevine atılacaktır. İfadesini alıp Alex’i hakimin karşısına çıkarırlar ve hakim Alex’i uzun bir süre hapis cezasına tabi tutar. Alex çok uzun bir süre hapiste kalacaktır ve neler olucağını ne yapacağını bilmiyordur. Alex niye böyle şeylerin olduğunu düşünmeye başlamıştır ve her şey artık kafasında tek tek yerini oturtmaya başlamıştır. Alex bu cezayı hafifletmenin bir yolunu bulup çıkmalıdır yoksa burada kafayı yiyecek hale gelecektir. Alex cezasını hafifletebilmek için bir şeyler aramaya başlar ve bir deney yapıldığını duyar. Alex, bunu kullanıp cezasını hafifletmek istiyordur. Bu imkana nasıl ulaşacağını ise hala bilmemektedir. Alex cezasını hafifletmek için bu deneye katılmak istiyordur ve cezasını hafifletmek için başka bir seçeneğide yoktur. Alex deneyi kabul eder ve bu sayede deneye tabi tutarlar. Alex bu deneye girdikten sonra ilk başta ne kadar korksa da başka bir seçeneği olmadığını biliyordur. Alex’in bu deneyden sonra hayatı tamamiyle değişecek ve artık yeni bir hayata başlangıç yapabilecektir.

Son zamanların en şiddet yanlısı filmi olan ve şiddete meyilli insanlar tarafından oldukça beğenilen Otomatik Portakal tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cinnet izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.