Sporbet

Oyun Gecesi 2018 Full Hd izle – Cinayet Oyunları Film Serisi

23-08-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Oyun Gecesi 2018 Full Hd izle – Cinayet Oyunları Film Serisi
2.216 defa izlendi

Eski arkadaşlar arasında oynanan bir oyunun ileriye gitmesinin ardından başlayan cinayetleri konu alan Oyun Gecesi tek parça izle adlı filmin bütçesi 6.000.000 dolar olarak yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Oyun Gecesi izle adlı film sinemalar da 6.279.361 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Oyun Gecesi full tek part izle

 

Oyun Gecesi Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Max ve Annie mutlu bir evlilik geçiren ve yıllarca birlikte olan iki genç çiftir. Çocukluk arkadaşları ile birlikte özel günlerde yaptığı gelenekleri vardır. Bu geleneklerden en önemlisi ise Oyun Gecesidir. Max, Annie ve arkadaşları bu oyun gecesini yaptığından beri her zaman çok eğlenirler. Max ve Annie’nin evlilik yıl dönümü olduğu için bir oyun gecesi daha düzenlerler. Bütün arkadaşları toplayarak oyun gecesini başlatırlar. Ancak bu oyun gecesi çok farklı olacaktır çünkü oynadıkları oyunu bir kademe daha ileri alarak oynamaya karar verirler. Oyunun içinden birisi kaçırılacak, kaçırılan kişiyi bulmayı başaran ise büyük ödülün sahibi olacaktır. Ev generaller tarafından basılarak Max’e saldırı uygularlar. Max kaçırılan kişi seçilir bir sorun vardır ki Max’in kaçırılmasının oyunla hiç bir ilgisi yoktur. Annie ve oyun arkadaşları Max’in kaçırılma sebebinin oyunla ilgili olduğunu düşünür. Çünkü Max kaçırılmadan önce oyun da bir çok şey olacağını, olan şeylerin ise oyunun birer parçası olduğunu dile getirmiştir. Başlarına bir çok şey gelmesine rağmen onlar hala yaşadıkları şeylerin oyun olduğunu düşünür. Annie ve oyun arkadaşları büyük ödül için Max’i aramaya başlarlar. Polisler bu durumlardan haberdar olup hepsini toplar ve bunun bir şaka olmadığını yaşadıkları bütün şeylerin gerçek olduğunu söylerler. Ellerin de bulunan silahları oyuncak sanan oyuncular aslında silahların gerçek olduğunu öğrenirler. Annie bütün bunların gerçek olduğunu öğrenince eşi Max’in kaçırılması sonucunda deliye döner. Bu yüzden her yerde onu aramaya koyulur. Karşısında bir sürü engeller çıksa da eşini bulmak için bir hayli çaba gösteriyordur. Annie haricinde bütün arkadaşları da kayıptır. Annie, Eşi Max’i büyük bir çabadan sonra bularak onu kurtarmayı başarır. Ancak bir sorun vardır bu oyun yüzünden başlarına bir sürü şey geldiği için kendilerini suçlayan çift ne yapacağını bir türlü bilmiyordur. Oyun gecesinin, kanlı bitmesi herkesi derinden sarsmıştır. Çünkü en yakın arkaşları Maria bu büyük oyun gecesinde hayatını kaybetmiştir. Max, Annie ve oyun arkadaşları bu durum yüzünden kendisini büyük bir şekilde suçlarlar. Maria’nın ölümünden sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

Son zamanların en kanlı oyununu oynayan arkadaşların hayat hikayesinin beyaz perdeye yansıtıldığı Oyun Gecesi full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Damascur Cover adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Oyun Gecesi 2018 Full Hd izle – Cinayet Oyunları Film Serisi "
  1. aslhan 22 Eylül 2018, 21:32 -

    Sıkmayan, boğmayan bir yapım ancak farklı bir havası var.. Sanki yönetmen başka birşey tasarlarken yapımcı baskısına bu film ortaya çıkmış gibi. Bazen ha işte bu kanaldan devam et diyorsun tak oradan ayrılıyor yönetmen.. Enteresan. Güzel ama..

  2. ez 22 Eylül 2018, 21:33 -

    güzel, çerezlik tarzda. izleyin derim, çok uzun bir film de değil..

  3. odtuhaydost 19 Mart 2019, 15:08 -

    4 5 arkadaş bulup böyle bir ortam kurmak lazım. Oyun gecesindeki gibi

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.