Sporbet

Oz Büyücüsü 1939 Full Hd izle Aile Animasyon Efsane Filmleri

05-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Oz Büyücüsü 1939 Full Hd izle Aile Animasyon Efsane Filmleri
913 defa izlendi

Yaşadıkları bir doğa felaketinin ardından kendilerini bir anda masa ülkesinde bulan ailenin hayatını anlatan Oz Büyücüsü full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Oz Büyücüsü izle adlı film sinemalar da 1.783.694 kişi tarafından izlenmiştir.

Oz Büyücüsü full hd izle

Oz Büyücüsü Türkçe dublaj izle adlı muthiş filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Dorothy, yıllardır yaşadığı köpeği ile bir eve taşınır. Köpeğini çok seven bu adam her şeyini ona adar. Bu hayattaki tek güvendiği ve ona sadık olduğuna inandığı birisi varsa oda köpeği Toto’dur. Ancak Dorothy’nin köpeğini istemeyen komşular onu buradan göndermek için elinden ne geliyorsa yapmaktadır. Dorothy ise köpeğini alarak evi terkeder. Nerede kalacaklarını bilemeyen iki dost bir kaç gün sokakta kalırlar. Pişman olan Dorothy evine feri dönmek ister. Evinin yolunu tutan Dorothy ve köpeği Toto büyük bir hortuma yakalanırlar. Bu hortum sayesinde kendilerini Oz’un renki dünyasında bulurlar. Ancak bir evin üstüne düşer. Bu ev ise Doğu’nun kötü cadısına aittir. Bu cadı herkesi korkutan ve herkese zarar verenlerdendir. Herkes ondan korkar ve ona yaklaşamaz. Dorothy ise kötü cadıyı öldürerek insanların kahramanı haline gelir. Oz’un renkli dünyasında ün sahibi olan Dorothy burayı sevmeye başlar. Ancak Dorothy için sıkıntılar başlayacaktır. Çünkü öldürülen cadı sahipsiz değildir. Kardeşi Batı’nın en güçlü en acımasız cadısıdır. Ayrı yollara düşselerde kardeşine sahip çıkan Batı cadısı intikam için gelir. Oz’un dünyası onu buraya kabul etmesede o bir şekilde yolunu bulur. Dorothy bu kötü cadıdan nasıl kaçacağını bilmesede saklanarak kaçmaya çalışır. Ancak kaçsada bu durum onu çok korkutur. Dorothy Oz büyücünün yanına giderek ondan yardım ister. Oz büyücü ona korunması için sihirli bir yelek verir. Evine dönmesi gerektiğini söyler Dorothy köpeğini alarak yola koyulur. Yolda karşılaştığı üç kişi onu koruma altına almış aynı zamanda çok iyi dost olmalarını sağlamıştır. Kalpsiz teneke adam, beyinsiz korkuluk, korkak aslan. Uzun bir yolculuk sonucunda vakit geçiren bu 4 adam sonunda Dorothy’ı eve getirir. Eve gelmesi ne kadar zor olsada başına bir şey gelmeden kurtulmuştur. 3 arkadaşını ne kadar bırakmak istemesede onlar Dorothy’in dünyasına ait değildir. Dorothy bir gün onlarla karşılaşmanın umuduyla yaşamını köpeği ile birlikte sürdürmeye devam eder.

Yaşadıkları sıkıcı hayatlarından kurtulmaya çalışan ve sonunda kendilerini büyücülerin dünyasında bulan bir ailenin hayatının anlatıldığı Oz Büyücüsü tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Aslan Kral izle filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.