Sporbet

Özgür Dünya 2018 Yerli Romantik Aşk Filmi Sansürsüz izle

15-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Özgür Dünya 2018 Yerli Romantik Aşk Filmi Sansürsüz izle
2.065 defa izlendi

Yerli aşk filmi olmasına rağmen konusu bakımından bir çok filmden farklı bir konuya sahip olan Özgür Dünya sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.600.000 TL olarak açıklanmıştır. Özgür Dünya izle adlı film sinemalar da 4.834.790 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Özgür Dünya tek part 2018 izle

 

Özgür Dünya tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Genç bir kadın olan Aslı. annesini küçük yaşında kaybetmiş babasıyla birlikte yaşam savaşı vermektedir. Babası ünlü bir program sunucusudur. Aslı insanlarla iletişimini mesafesini büyük bir şekilde korumaktadır. Çocukluğundan beri sadece erkeklerle iletişimi kuvvetli kızlarla asla anlaşamamaktadır. Hırslı ve birazda kibirlidir. Bir şeyi yapacağım diyen Aslı onu muhakkak yapmak için elinden geleni yapar yapamazsa kendini kaybetmektedir. Aslı bilgisayar oyunlarını çok seven ve bazen başını asla oyunlardan kaldırmamaktadır. Babası Aslı’nın bu durumdan rahatsız olmaktadır. Aslı teknolojiden çok iyi bir şekilde anlayan bir kadındır. Bir gün ortaya bir oyun çıkarır. Bu oyunun tutacağını düşünmese de insanlar tarafından çok sevilmiştir. Oyun gündeme bomba gibi düşer. Yapay zeka olan bu oyun oyuncu ile oyunu oynayan kişinin aynı şeyleri hissedip düşünmesini sağlar. Özgür dünyanın kurtuluşu, babası, arkadaşları ve özgürlüğü için mücadele etmek zorunda kalan Aslı’nın ellerindedir. Büyük bir mücadele karşısında Aslı bu oyunu oynamaya başlayarak Özgür dünyayı eskisi gibi özgür bir hale getirmeye çalışacaktır. Herkesinin kafasını ve aklını alan bu oyun her şeyi değiştirmeye yetecektir. Aslı yaşadığı psikolojik durumları atlatmalı ve dünyası için her şeyi göze almalıdır. Bunu yapabilecek tek kişi Aslı’dır onun zekası her şeye yetmeyi başaracaktır. Aslı’nın korkuları vardır ancak korkularını bir şekilde aşması gerekmektedir. En iyi arkadaşları olan Mert ve Fırat, Aslı’ya çok aşıklardır. Bu yüzden bu iki arkadaş hiç bir zaman iyi anlaşmayı başaramamıştır. Aslı bu durumu Mert ve Fırat’a anlattığında büyük bir tepki alır. ” Sen kız halinle bunu asla başaramazsın”. Ancak Aslı’nın nasıl bir zekaya sahip olduğunu hala bilmemektedirler. Eğer Aslı özgür dünyayı özgür bir hale getiremezse her şey çok kötü olacaktır. Geç olmadan bunu başarması gerekiyordur. Aslı çabalarıyla bu dünyayı kurtarmak için elinden ne geliyorsa yapmaya hazırdır.

 

Büyük bir bütçe ile medyapım ve ay yapım tarafından hazırlanan ve eleştirmenlerin bile ağzını açık bırakan Özgür Dünya full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Yanımda Kal adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Özgür Dünya 2018 Yerli Romantik Aşk Filmi Sansürsüz izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.