Sporbet

Özgürlük Yazarları 2007 Biyografi Filmi Türkçe Dublaj izle

21-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Özgürlük Yazarları 2007 Biyografi Filmi Türkçe Dublaj izle
714 defa izlendi

Daha okulun ilk gününde en sorunlu sınıfa düşen bir bayan öğretmenin yaşadığı zor zamanları anlatan Özgürlük Yazarları Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 13.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Özgürlük Yazarları izle adlı film sinemalar da 1.677.894 kişi tarafından izlenmiştir.

Özgürlük Yazarları full hd seyret

Özgürlük Yazarları tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Erin adında ki genç öğretmen kendisini öğrencilerine adamış başarılı bir kariyer kadınıdır. Onun için en önemli şey çocukların kariyer sahibi olmasından ziyade iyi bir karakter sahibi olmasıdır. Öğrencilerine önce iyiliği, sadakatı,çalışkanlığı ve hoşgörü kavramını öğretmektedir. Eğitim sözcüğünü ise sadece okul hayatı değil okuldan sonra ki hayatlarındada bilmeleri gerektiğini onlara öğretmeye çalışır. Öğrencileri ise Erin’e çok sadıktır. Erin onlar için sadece bir öğretmen değil aynı zamanda abla gibidir. Erin idealist yapıda bir kadındır. Herkes onun bu tarz davranışlarıyla gurur duyarken aynı zamanda kendisini kıskandırmayı başarmaktadır. Erin kendi yöntemleri ile onlara yakınlaşsada insanlar için bu niyeti büyük tepkilere yol açar. Bu durumdan hoşlanmayan bazı öğretimciler vardır. Bu yüzden ise Erin’in haraketlerine dikkat etmesi gerekmektedir. Ancak Erin bir şekilde kendisini öğrencilete ve öğretmenlere kanıtlar. Onlardan bir ricada bulunur. Kendi hayallerinin peşlerinden gitmesi ve hayalleri için çabalamaları gerektiğini düzgün bir dille anlatır. Aynı zamanda öğrencilere birer ödev verir. Her biri kendi hikayelerini sanki bir kitapmış gibi kağıda döküp sınıf eşliğimde okunacaktır. Yazılar yazılır, zaman geçer. Bu yazılar öğrencilerin hayata tutunmasını sağlayan bir şekildedir. Erin onların hayallerini ve hikayelerini okur. İşte tamda öğrencilerin bu hikayelerinin peşinden böyle bir hayat yaşamamaları gerektiğini söyler. Geçmişi unutmak mümkün değildir elbette ancak geçmişi değiştirmek herkesin elindedir. Erin onlara geçmişlerini değiştirmelerini sağlayacaktır. Sağlam bir kariyer ve karakter sahibi olmaları içinse elinden ne geliyorsa daha fazlasını yapmaya çalışacaktır.

Son zamanların en iyi öğretmen filmi olan ve sorunlu öğrencilere öğretmenlerin ne kadar iyi geldiğini beyaz perdeye aktaran Özgürlük Yazarları full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İlk Korku izle adlı filme de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Özgürlük Yazarları 2007 Biyografi Filmi Türkçe Dublaj izle "
  1. ercandrummer 5 Ağustos 2019, 13:49 -

    Özgürlük Yazarları 2007 nin en efsane biyografi filmi seçildi.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.