Sporbet

Paramparça Aşklar Köpekler Full Hd izle Meksika Dram Filmleri 2000

28-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Paramparça Aşklar Köpekler Full Hd izle Meksika Dram Filmleri 2000
639 defa izlendi

Ağabeyinin karısına bir nevi kardeşine karşı beslediği büyük aşka yenik düşerek koskoca bir çıkmaza giren adamın hayatını anlatan Paramparça Aşklar Köpekler full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Paramparça Aşklar Köpekler izle adlı film sinemalar da 17.234.806 kişi tarafından izlenmiştir.

Paramparça Aşklar Köpekler tek part seyret

Olmaması gereken bir olayın insanların başına neler açabileceği konusunu insanlara aktaran Paramparça Aşklar Köpekler Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, İki kardeş bu zamana kadar bir birleriyle zır karakterli olmayı başarmıştır. Hayatları boyunca bir birlerine katlanmak durumunda olan Octavio ve Ramiro çıkarları için yakınlık içerisindedirler. Ramiro’nun serseri bir yapısı vardır. Her zaman kendi istediği olsun isteyen bir kişiliğe sahiptir. Bu zamana kadarda her istediğine ulaşmış ancak bunları hak ederek kazanmamıştır. Her türlü kötülüğü yapabilecek seviyede olan bu adam sadece kendini düşünür. Ailesine değer versede onları senelerce davranışları yüzünden yıpratmıştır. Ramiro soğuk yapısına rağmen aslında değer bekleyen dikkat çekmek için elinden gelen her şeyi yapanlardandır. Herkesin gözdesi olmak onu hem mutlu edecek hemde üstün tutacaktır. Ancak kardeşi Octavio onun her zaman olmak istediği gibi birisi olmuştur. Her zaman dikkatleri üzerine çeken, insanların değer verip akıl aldığı bir insandır. Ramiro en çokta bu yüzden kardeşine kin duymaktadır. O bu zamana kadar kendisinin sahip olmak istediği her şeye sahip olmuştur. Octavio, aklı başında belli bir olgunlukta olan bir adamdır. Genel kültürü ile insanları kendisine bağlayan yapısı vardır. Her girdiği ortamda kendisini her zaman belli eden Octavio kızlar tarafındanda dikkat çekmektedir. Ancak ne olursa olsun sadece kendi geleceğini düşünen bu adam bir evlilik yapmak istememektedir. Octavio’nun abisine mesafeli davranmasının en büyük etkeni abisinin kişiliğidir. Ona mesafeli olduğunu gördüğü için hiç bir zaman yıldızları barışmamıştır. Ayrı yerlere giden iki kardeş bir birlerini uzun süredir görmez. Ancak Octavio bir gün iş için abisinin kaldığı şehre gider. Gittiği sorada abisini görmek ve görmemek arasında ne kadar kalsada kararı iyiden yana olur. Ancak beklenmedik bir şekilde kapıyı güzel bir kadın açar. Kadın o kadar güzeldir ki Octavio’nun nutku tutulur. Ne yapacağını bilemez. Görür görmez aşık olduğu bu kadın abisinin eşidir. Bir süre abisi ile yaşayan Octavio her genç kadının ne kadar mutsuz olduğunu görür. Ancak abisinin karısına aşık olmayı kendisine yediremez. Ne onu bırakıp gidebiliyordur ne de onu sevmek istiyordur.

Yengesine aşık olduktan sonra ağabeyinin arkasından gizli işler çeviren ve yengesi ile birlikte olan adamın başına gelen olayların beyaz perdeye yansıtıldığı Paramparça Aşklar Köpekler tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Aşkın Algoritması izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.